Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 1843 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami jak i z "nową lewicą" ("gender", wojującym feminizmem i propagandą dewiacji),

Moje komentarze

 • @Husky 21:47:20
  Życie biologiczne w Tamizie, przywrócono dopiero w w II połowie XX wieku. Obecnie rzeka I klasy czystości.
  Nazad
 • @Nibiru 21:45:32
  https://yandex.ru/images/search?p=38&text=%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%20%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%B5%D1%82%20%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%8E%20%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0&img_url=https%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FDPJhV9ZX4AEQQQM.jpg&pos=1160&rpt=simage

  Zamykamy operację
  Nazad
 • W Moskwie Śmierdzi!
  http://nsn.fm/upload/resize_cache/iblock/8e8/645_410_2/8e8f38923665b9bdc5dd2cec510f7e0d.jpg

  MOSKWA, 11 grudnia. /TASS/. Nieprzyjemny zapach "kwaśnej kapusty", na który skarżyli się moskwiczanie 8 grudnia, był spowodowany emisją substancji - merkaptanów i ich pochodnych z przedsiębiorstw przemysłu rafineryjnego, gazowego lub energetycznego.Poinformowano o tym w poniedziałek w służbie prasowej kontroli Sanitarno-w Moskwie.

  Nieprzyjemny zapach w Moskwie mógł się pojawić z powodu prac na poligonie "Niekrasowka",
  "Кучино" lub "Печатники".
  Przyczyny nieprzyjemnego zapachu w Moskwie zostaną ujawnione w ciągu dwóch dni.

  https://www.vesti.ru/doc.html?id=2964689#/video/https%3A%2F%2Fplayer.vgtrk.com%2Fiframe%2Fvideo%2Fid%2F1741973%2Fstart_zoom%2Ftrue%2FshowZoomBtn%2Ffalse%2Fsid%2Fvesti%2FisPlay%2Ftrue%2F%3Facc_video_id%3D739214

  Подробнее на ТАСС:
  http://tass.ru/obschestvo/4802883
  Nazad
 • @laurentp 16:56:00
  http://live4fun.ru/data/old_pictures/s3img_28884756_11471_18.jpg
  Przy przedłużonej obecności obcych kontyngentów wojskowych, serwilistycznym rządom, skutkujących osmozą "amerykańskich wartości", wszystko - in minus - możliwe. Wiele wskazuje na możliwość skutecznego "zrabowania" społeczeństwa.
  Pomóżcie Putinowi!
 • Rosjanie ratują się od "stabilności" i ubóstwa.... więzieniem!
  http://totallycoolpix.com/wp-content/uploads/2013/20130621_siberian_prison/siberian_prison_004.jpg

  W Rosji rośnie liczba więźniów, którzy ratują się uwięzieniem od biedy. Zmienia się cenzus wieku osądzonych, odbywających wyroki w więzieniach . 1,5-krotnie zwiększyła się liczba osób w wieku powyżej 60 lat. Dlaczego? Ponieważ nie da się wyżyć w kraju, osóbom starszym. Oni sobie znaleźli sposób na przetrwanie w takiej telewizyjnej "stabilności". Wiodący "Rosyjskiej Prasy", pracujący w sądownictwie Federacji Rosyjskiej, sarkastycznie komentuje: "Oto jak wygląda fiasko reformy emerytalnej". Niestety, przy obecnych perturbacjach z punktami emerytalnymi, ten trend, jak się wydaje, będzie narastać. Jeśli wiek emerytalny w Rosji wzrasta, to, w połączeniu z wysokim bezrobociem i trudnościami w znalezieniu pracy dla ludzi starszego pokolenia, spowoduje to wybuchowy przyrost "przestępczych starców".

  Eksperci oszacowali, że średni rachunek mieszkańca Rosji, za jedną wizytę do sklepu, w październiku 2017, wzrósł o 1,5%, lub o 8 rubli i w porównaniu z wrześniem i wyniósł 532 rubli. Te obliczenia pokazują kłamstwa propagandy i przewrotność prezydenta na temat niskiej inflacji. Jeśli za miesiąc inflacja wyniosła 1,5%, to nie trudno podliczyć średnią roczną, która wynosi 16-18%.

  -----------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=dVVanLHMcGo
  Канал «Аксиома»
  Россияне спасаются от «стабильности» и нищеты в тюрьмах
  http://narzur.ru/article/25094
  21.11.2017 | Общество
  Pomóżcie Putinowi!
 • To już, nie czy, ale kiedy!
  "Manewry Anakonda-18 w Polsce będą przygotowaniem do wojny"...
  Z pewnością! Wobec postępującej degradacji Rosji, rezultatu kolonialnej, systemowej eksploatacji; jej dni są policzone.
  Drapieżnik, czuje słabość ofiary i czai się do morderczego ataku. To już, nie czy, ale kiedy!
  Manewry Anakonda-18 w Polsce będą przygotowaniem do wojny
 • Autor...
  POLSKI RUCH, z żydopochodnym - Naczelnikiem?
  Nadszedł czas na nasz POLSKI RUCH
 • @Lotna 20:38:32
  Podzielam opinę. *5!
  " nie będziesz służył dwóm panom..."
 • Autor
  Inspirujący artykuł i godny polecenia wszystkim ułomnym Neoludkom, przywiązanym do "prawd objawionych", uzależnionym od utrwalonych stereotypów: "Chrystusa narodów", pretensji do słowiańskiej ekskluzywności (z mitycznym katalogiem wartości), genetycznej czystości (cokolwiek by to nie znaczyło), podatności na inspirowany, zabobonny ostracyzm wobec obcych (kacapów,ukrów szwabów, pepiczków, żabojadów, icków, czarnuchów, ciapatych itp.). Polskie rabstwo, wg moich obserwacji, wcale tak daleko nie odbiega od ruskiego...
  Myślę, że artykuł zasługuje na rozpakowanie, mimo etycznych objekcji, z racji cudzego autorstwa, które podzielam. *5! BINGO.
  Lemmingi...
 • Fundusz Rezerwowy Rosji wyczerpany do dna...
  http://www.apn-spb.ru/images/logo.gif

  Minister Finansów Federacji Rosyjskiej Anton Kudrin, oświadczył o pełnym wyczerpaniu Funduszu Rezerwowego kraju. Na 1 grudnia 2016 r. było w nim było 2 032 mld rubli, a obecnie jedynie 975 mld rubli, które zostaną wydane do końca roku. Nieco lepiej wygląda sytuacja z Funduszem Dobrobytu Narodowego. Jeśli rok temu było w nim 4628 miliardów rubli, to teraz pozostało 4 014 miliardów rubli, a za miesiąc będzie jeszcze o 662 mld mniej. A kiedy i FDN się skończy, będzie można pomyśleć i o tym, jak ulżyć kieszeniom drogich Rosjan. Dobra skończą się z wyborami prezydenckimi.
  [2017-12-07]
  http://www.apn-spb.ru/news/article27310.htm
  Aleksander Rusin: Kto rządzi Rosją?
 • Jeszcze jeden upośledzony Neoludek...
  Sekta, kapliczka, datonizm (zadany?) i parę bałwochwalczych frazesów. Niezdolność do merytorycznej argumentacji! To wszystko co mu dostępne.

  Kremlowski reżim stracił już, jakąkolwiek polityczną, ideologiczną i moralną legitymację - dalszego istnienia. I tylko ślepi i głusi (na własne życzenie?) idą w zaparte.
  Jeszcze jeden upośledzony Neoludek, niezdolny - mimo oczywistych i dostępnych faktów - do wyciągania wniosków. Współczuję!
  Aleksander Rusin: Kto rządzi Rosją?
 • Putin kandydatem Gorbaczowa, w wyborach prezydenckich 2018
  Nowina:

  http://www.apn-spb.ru/opinions/article27305.htm
  2017-12-06
  http://www.apn-spb.ru/avatars/300.jpg

  Michaił Gorbaczow:
  Naród opowiada się za powrotem Putina w objęcia Rosji

  Jeśli naród uważa za możliwe i konieczne, aby obecny prezydent ponownie zgłosił swoją kandydaturę w wyborach, to tak być musi - powiedział pierwszy i jedyny prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow - agencji"Interfax". - Oczywiście, że prezydent sam powinien decydować, jak ma oostąpić. Ale uważam, że podejmując decyzję, on orientuje się, że jeszcze pozostaje bardzo wiele ważnych prac. Więc niech weźmie udział w wyborach, na kolejną kadencję.

  Sytuacja w kraju jeszcze trudna. Ważnych problemów, do rozwiązania, jest jeszcze wiele. I taki wariant, gdy Władimir Putin, idzie na wybory, na kolejną kadencję, jest całkiem prawdopodobny.

  Zasada rotacyjności władzy ma duże znaczenie, i do tej pory nikt jej nie odmienił. Oczywiście, że naruszenie tej zasady w każdej sytuacji niewskazane, ale dziś społeczeństwo opowiada się za tym, aby Władimir Putin pozostał prezydentem, a to ma bardzo duże znaczenie. To znaczy, że ludzie opowiadają się za powrotem Putina w objęcia Rosji
  Aleksander Rusin: Kto rządzi Rosją?
 • Wojsko USA inwestuje w technologię „Doomsday Genetic”
  Wojsko USA inwestuje w technologię „Doomsday Genetic” – biologiczną technologię, która może zniszczyć cały gatunek
  Amerykańska agencja wojskowa zainwestowała 100 milinów dolarów w biologiczną technologie, która może zniszczyć cały gatunek.
  Szczegóły:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wojsko-usa-inwestuje-technologie-doomsday-gennetic-biologiczna-technologie-ktora-moze-zniszczyc-caly-gatunek-2017-12
  Edward Snowden: O Nowej Broni Biologicznej...
 • Ponad 30% placówek medycznych w Rosji nie posiada kanalizacji i wodociągu!
  SPOŁECZNA KRONIKA
  16:59, 1 grudnia, 7
  W jednej trzeciej obiektów medycznych Rosji nie ma wodociągu i kanalizacji

  Ponad 30% placówek medycznych w Rosji nie posiada kanalizacji i wodociągu, a prawie 53% sprzętu laboratoryjnego wymaga wymiany.

  O tym, poinformowała "Wiedomosti" szefowa Izby Skarbowej Tatiana Golikowa.

  Według jej słów, regiony nie prowadziły programu modernizacji służby zdrowia przez ostatnich pięć lat. To doprowadziło do tego, że według statystyk za rok 2016, jedna trzecia placówek medycznych nie ma wodociągu i kanalizacji, w 40,5% brak centralnego ogrzewania, 33% aparatów rentgenowskich działa już ponad 10 lat i wymaga wymiany. Należy również zmienić 24,6% aparatów USG i 52,7% sprzętu do diagnostyki laboratoryjnej.

  ---------------------
  http://www.sovross.ru/news/36790
  Monotonna 1abezmetki
 • Narkomania w Rosji: Liczby Biją na Alarm!
  W okresie 25 lat liczba narkomanów w Rosji wzrosła 146 razy. Szef ФСКН - Federalnej Służby RF d/s Kontroli Obrotem Narkotykami, Wiktor Iwanow - poinformował o ponad stukrotnym wzroście liczby narkomanów w kraju, w porównaniu do końca lat osiemdziesiątych, przekazuje RIA "Novosti".
  "W końcu lat 80-tych liczba narkomanów wyrażała się 50 tysiącami. Można powiedzieć, że narkomanii nie było. Dzisiaj, w naszej ocenie, następuje stopniowe obniżenie liczby narko-konsumentów: jeśli rok - dwa wstecz, tych, którzy regularnie lub epizodycznie używali narkotyków, było 8 milionów ludzi, to dzisiaj jest ich 7,3 mln", oświadczył Iwanow.
  Podkreślił on, że przyczyną wzrostu,był słaby reżim pograniczny. Wg w/w na granicy konfiskuje się nie więcej niż 1% wwożonych do kraju zakazanych środków.

  https://www.gazeta.ru/social/news/2015/06/26/n_7323209.shtml
  informacja opublikowana 26.06.2015.

  ------------------------------
  https://rg.ru/2017/10/26/reg-urfo/na-urale-chislo-narkomanov-za-god-uvelichilos-v-17-raza.html
  26.10.2017 19:12
  Od paniki do zwidów
  Nowy narkotyk wielokrot‪nie silniejszy od heroiny
  Na Uralu w ciągu roku liczba narkomanów wzrosła 1,7 razy, a śmiertelność od przedawkowania narkotyków w obwodach: Swierdłowskim, Tiumeńskim i Kurgańskim wzrosła dwukrotnie.
  Obwieścił to Jurij Turgin z aparatu pełnomocnego przedstawiciela prezydenta d/s narkomanii w Prokuraturze Generalnej w Uralskim Okręgu Federalnym.

  От паники к видениям
  Новый наркотик многократно сильнее героина
  Текст: Владимир Богданов
  Российская газета - Федеральный выпуск №7410 (244)
  PUSTE MIEJSCA, GDZIE WCZEŚNIEJ BYŁA - ROSJA...
 • ALARM ONZ: Rosja-HIV/AIDS- Nowe Zakażenia!
  Rosja zajmuje trzecie miejsce w świecie pod względem liczby nowych zakażeń HIV

  Rosja jest trzecim krajem na świecie pod względem liczby nowych przypadków zakażenia wirusem HIV, po RPA i Nigerii.

  Poinformował o tym zastępca sekretarza generalnego ONZ Michel Sidibe, w wywiadzie - dla "Kommiersanta".

  Według Sidibe,obecna sytuacja w Europie Wschodniej i Azji Centralnej jest wyzwaniem dla Wspólnego programu narodów zjednoczonych do spraw HIV/AIDS (UNAIDS) . W regionie, w skład którego, wchodzi Rosja, rośnie epidemia HIV. Zaczęła się od ludzi, którzy wstrzykiwali narkotyki, a teraz ogarnęła całą populację.

  Od 2010 roku w krajach ВЕЦА - WECA, liczba nowych przypadków zakażenia wirusem HIV wzrosła o 60%, z czego na Rosję przypada 80% takich przypadków. Kraj zajmuje trzecie miejsce w świecie pod tym względem, ustępując jedynie RPA i Nigerii

  -------------------

  http://www.sovross.ru/news/36791
  1 декабря 2017
  Jak Putin, na Rosji - Krzyż Postawił...
 • DALTONIZM ZADANY ?
  Ad:"Czy, według Pana, autor tekstu, bloger Anatoly Nesmiyan ( El Murid), stara się obiektywnie przedstawić rosyjską rzeczywistość?"

  Tu w pierdlu, za niewinność, gdzie odziałowy tekst wsadził - inne normy więc z warszawska ciućkać się nie będę.
  Bronisz kochana chorej sprawy. Kremlowski reżim stracił już, jakąkolwiek polityczną, ideologiczną i moralną legitymację - dalszego istnienia. I tylko ślepi i głusi (na własne życzenie?) idą w zaparte.
  Tutejszy Neoludek,(z szacunkiem dla chwalebnych wyjątków) to swoista próbka reresentatywna, polskiej biomasy.
  W dzeciństwie zrobiono im kuku-krzywdę, przez wczesną, trwale na resztę życia, upośledzającą (z nielicznymi wyjątkami) indoktrynację religijno/polityczną.
  Ta indoktrynacja, połączona z 25 letnią już, perfidią kolonialnej socioinżynierii (zwanej dla niepoznaki liberalizmem, patriotyzmem czekoladowych orłów, europejskością i ruso-sowieto-germano-judeo fobią), przyniosła i przynosi katastrofalne efekty.

  W rezultacie, nieuniknienie, mamy do czynienia, z ludzkim produktem, zorientowanym na zadaną wiarę kilku "prawd objawionych", wyposażonym w skrzynkę, podręcznych stereotypów, z głębokim kompleksem nierówności, pokrywanym agresją - a przedewszystkim - niezdolnością, do krytycznego i analitycznego myślenia.

  A przypadek AgnieszkiS, niestety, te obserwacje potwierdza.

  Wracając do otwierającego pytania "Czy, według Pana, autor tekstu, bloger Anatoly Nesmiyan ( El Murid), stara się obiektywnie przedstawić rosyjską rzeczywistość?"

  AgnieszceS, w zamiarze ułatwienia - jej biednej, znalezienia własnej odpowiedzi, na postawione pytanie, przedstawiam poniżej garść pytań naprowadzających:

  - Czy 1,5 mln Rosjan zarażonych HIV - to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?

  - Czy podobne 1,5 mln chorych, na praktycznie nieuleczalną, rosyjską odmianę gruźlicy - to "obiektywna rosyjska
  rzeczywistość"?

  - Czy średnia długość zycia Rosjanina - 65 lat, - to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?

  - Czy przeszło 25 krotny wzrost narkomanii w Rosji w porównaniu z końcówką ZSRR (do ok. 7mln uzależnionych i 70 tys.
  zejść z przedawkowania, rocznie - to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?,

  - Czy "dochody jedynie 200 osób w kraju - równające się sumie dochodów, pozostałych stu czterdziestu - z czymś tam-
  milionów mieszkańców Rosji" - to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?,

  - Czy deindustralizacja Rosji- to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?,

  - Endemiczny alkoholizm - to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?,

  - czy dramatycznie i wzrastająco wysoki wskażnik przestępczości- to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?,

  - Czy kompradorski, mafijny, feudalny, z natury skorumpowany, zrośnięty z USA, CIA, zionizmem, globalnym systemem
  bankowym, oligarchiczny reżim Putina -to "obiektywna rosyjska rzeczywistość"?,

  I na ostatek, retorycznie już tylko, czy bloger "El Murid" ma - nie tylko prawo - ale i jako, rosyjski patriota, obowiązek nawoływania do przerwania 25 letniego rosyjskiego genocydu, pod putinowskim 18 letnim kierownictwem?

  Tuszę, ze powyższe, w przyszłości, zachęci AgnieszkęS, do podjęcia bolesnego wysiłku, samodzielnego myślenia, eliminującego w rezultacie, potrzebę publicznego zadawania kompromitujących ją pytań!
  Trudności Rosjan z zakupami
 • Klawisz - to brzmi dumnie...
  http://klawisz.wadi.pl/wp-content/uploads/2015/04/straznik1.jpg
  Trudności Rosjan z zakupami
 • Autor
  Wartościowe wykopalisko. Kopiuję na zaś. 5*
  42 zaprzeczenia bogini Maat
 • GŁOS PRZEŚLADOWANEJ PRAWDY!
  "Prawda i oliwa na wierzch wypływa" (także z piwnicy)!
  czytaj w http://info.peritusnet.eu/index.php/portale-blogerskie/

  http://hipokryzjak.pl/_picbase/8928bb8be7c789dcd7138a42d5ecf9c8.jpg
  Trudności Rosjan z zakupami

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031