Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
341 postów 3232 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Oferta Prezydenta Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Putin zaprosił Żydów do emigracji z antysemickiej Europy do Rosji. Na spotkaniu z Prezydentem, W.Kantor powiedział: położenie ludności żydowskiej w krajach europejskich -jest najgorsze od czasów II Wojny Światowej

 http://www.mk.ru/politics/2016/01/19/putin-priglasil-evreev-emigrirovat-iz-antisemitskoy-evropy-v-rossiyu.html

 
Przedstawiciele Europejskiego Kongresu Żydów* poskarżyli się Władimirowi Putinowi na "szalony antysemityzm, jaki ogarnia Europę w ostatnich latach". Według szefa tej organizacji Wiaczesława Kantora, położenie żydów w wielu krajach, jest teraz gorsze, niż po II Wojnie Światowej i sklania ich dorozważenia możliwości exodusu z kontynentu.
Prezydent Putin w odpowiedzi, zaprosił Żydów do emigracji do Rosji.
 
"Zawsze byliście, jesteście i mam nadzieję, że będziecie przyjacielem narodu żydowskiego", - rozsypał się w dziękczynieniach Kantor, obiecując,  na najbliższym kongresie omówić tę "fundamentalną ideę".
 
W przeddzień rocznicy wyzwolenia więźniów obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, która na świecie obchodzona jest jako dzień pamięci ofiar Holokaustu, Putin tradycyjnie spotyka się z żydowskimi działaczami społecznymi. Tym razem na Kreml, oprócz przedstawicieli federacji społeczności, zaproszono działaczy z Austrii, wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Belgii i Łotwy.
 
 
- Wieści mamy dla Ciebie niepokojące, - bez wstępów zaczął Kantor, - Położenie Żydów w Europie jest najgorsze od czasów ii wojny światowej...
 
 
-  wiem  - niektórzy boją się założyć jarmułkę, ukrywają swoją narodowość,  ale nie sądziłem, że jest  aż tak źle...
 
- Gorzej, niż można przypuszczać - smutno westchnął gość - antysemityzm w Europie rośnie o 40% rocznie. Z Francji, gdzie mieszka duża społeczność, emigruje  więcej, niż z Ukrainy, gdzie trwa wojna domowa. Uciekają nie tylko z powodu ataków terrorystycznych, boją się pojawiać na ulicach.
 
Według Kantora, sytuacja doszła do tego, że kwestie bezpieczeństwa po raz pierwszy zostaną omówione w praktyce na najbliższym posiedzeniu Europejskiego Kongresu Żydów. Sami obronić społeczności nie mogą, a władze większości krajów przyniosły antysemityzm w preferencji wyborców. Tylko rząd wielkiej Brytanii wykazuje należytą troskę i gotowość do rozwiązywania istniejących problemów. W szczególności, David Cameron niedawno przedstawił szczegółowy plan wsparcia finansowego i zapewnienia bezpieczeństwa angielskiej społeczności żydowskiej
 
Kantor powiedział, że niebezpieczeństwo dla Żydów stanowią nie tylko nacjonaliści i skrajna prawica - ich tradycyjni wrogowie, ale i imigranci z Bliskiego Wschodu, zalewający Europę. "Wbili się w obce środowisko, w którym próbują stworzyć "nową normalność" dla siebie. Ale ta "nowa normalność" jest niebezpieczna dla wszystkich innych" - powiedział Kantor, dodając, że Żydzi są najłatwiejszym celem dla islamistów. Co do narodowych radykałów, to w niektórych krajach (np. we Francji) zaproponowali oni żydowskim społecznościom współpracę na gruncie walki z imigrantami, jednak Żydowski Kongres jednomyślnie odrzucił ten pomysł, podejmując decyzję o niedopuszczalności konsolidacji ze skrajną prawicą.
 
- W okresie społeczno-kryzysów gospodarczych Europy, tradycyjnie atakuje wirus antysemityzmu, dlatego Żydzi opuszczają kontynent! - zawołał Kantor.
 
- Niech do nas przyjeżdżają, odparł Putin, - niech wracają.
 
- To nowa fundamentalna idea, - uśmiechnęli się na wniosek gospodarza spotkania goście - podniesiemy ją na najbliższym kongresie, bo w Rosji mieszka druga pod względem ważności nasza społeczność.
 
- Żydzi czują się już zmęczeni historią Holokaustu i czekają na konkretne działania! - dodał Kantor.
 
Powiedział, że europejscy Żydzi popierają działania Rosji w Syrii, i poprosił Putina o wsparcie żądania uznania antysemityzmu za przestępstwo. Ponadto, zdaniem szefa kongresu, Rosja mogłaby wystąpić z inicjatywą zwołania nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego ONZ w walce z terroryzmem.
 
Władimir Putin z kolei, dał do zrozumienia, że, w przeciwieństwie do Europy, w jego kraju Żydzi nie mają się czego obawiać. Żadnych problemów z bezpieczeństwem. "Judaizm - jest to jedna z naszych tradycyjnych religii, jej przedstawiciele prowadzą bardzo aktywną społeczną i religijną działalność. Znajdujemy pełne zrozumienie z przedstawicielami gmin żydowskich i mam nadzieję, że tak będzie i w przyszłości" - powiedział prezydent.
 
Przypomniał, że w 2012 roku na bazie Moskiewskiego Żydowskiego Centrum otwarto Muzeum Tolerancji, posiadające ogólnoludzką wartość. "Otwarto tam Bibliotekę Schnersona, która przez pewien czas była kością niezgody z przedstawicielami amerykańskiej społeczności, ale teraz, kiedy książki stały się dostępne dla wszystkich,  sytuacja diametralnie się zmieniła. Ostrego konfliktu już nie ma". Żydowskie centra i nowe synagogi pojawiają się we wszystkich większych miastach. Prezydent obiecał, najbliższym czasie odwiedzić religijno-kulturowy kompleks, otwarty pod koniec 2015 roku przy Autostradzie Rubliewskiej, w pobliżu swojej wiejskiej rezydencji w Nowo-Ogariewie.
 
*   link dla bliżej zainteresowanych: http://www.eurojewcong.org/
 
-------------------------------------
 
opracowanie własne, na podstawie informacji Eleny Egorowej, opublikowanej w "Московский Комсомолец"
19.01.2016
 
W uzupełnieniu, film relacjonujący opisane zdarzenie:
 
1min:17sek
 

KOMENTARZE

 • @
  Właśnie na tą nowinę w mediach natrafiłem. Przyznam się że bezwiednie
  błysnąłem szyderczym uśmiechem. Będzie chryja... a ile serduszek będzie Putinem zawiedzionych... !
 • Putin szachista
  To tylko gra...
 • @Robik 06:08:20
  A co powiesz na to:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-chabad-lubavitch-pelni-funkcje-organu-ideologicznego-kraju-2016-01
  Tylko gra?
 • @Autor
  Miło znów Pana czytac. Brakuje mi w tym tylko Pana opinii.
 • "Żydzi czują się już zmęczeni historią Holokaustu"
  Tzn. że co ?
 • @provincjał 08:21:34
  Prawdopodobnie, że mają dość odgrywania roli ofiar, lub że wszyscy inni mają dość słuchania na temat męczeństwa żydów, szczególnie w obliczu wychodzącej na światło dzienne faktycznej liczby ofiar - czyli że przedsiębiorstwo Holokaust się zwija i trzeba szukać nowych źródeł stałych dochodów.
 • @Lotna 08:38:01
  Teraz pewnie będą polowania na ,,antysemitów", skoro domagają się od Putina uznania antysemityzmu za przestępstwo.
 • autor
  Putin nie może prowadzic wojny z wszystkimi żydami na raz. Częsć mośków przytula do siebie, oni żyją na rosyjskich warunkach a nie odwrotnie jak u nas. Rosji potrzeba czasu, by doprowadzić usrael do upadłości, bo z tego środowiska rozpoczyna się każda rzeż ludzi na kuli ziemskiej z światowymi wojnami na czele.
  Jeżeli żydzi stalinowcy podnoszą głos na Putina, to świadczy o jego wiarygodnosci, to stalinowcy bolszewicy walczą z chrześcijańską Rosją, to dzieci i wnukowie bolszewickich żydów zwalczają Putina, czego przykładem jest agentura ich w naszym kraju, którzy jednym głosem wyznają ideologię zdrady Piłsudskiego oraz razem zwalczają Niepodległą Rosję, już im nie przeszkadza sowieckie imperium i ich władze, im przeszkadzają przywódcy Rosji, którzy prawą reką żegnają sie, że przed kościołem czapkę zdejmą, że zrobią znak krzyża itd. Tak jak My.
  Tu chodzi o walkę dobra z złem, prawdę z kłamstwem, walkę z szatanem, tak dzieje się od wieków. Proszę poczytać przepowiednie Faustyny Kowalskiej lub Celakówny, to może niektórym oczy się otworzą.
 • @Lotna 08:10:08
  Nie za bardzo rozumiem co mam komentować?
  "Chabad Lubavitch pełni funkcję organu ideologicznego kraju" - z tekstu nic takiego nie wynika.
  W ogóle bardzo naciągany jest ten artykuł.
 • tzn...
  ...że Putin zwariował i wciąga konia trojańskiego do kraju???

  a une mu potem majdan zrobią i bolszewia się odrodzi??? :))

  cały świat jest jednak zdrowo jebnięty ...nie wiem, czy jest jaki zakątek na ziemi, gdzie by był jakikolwiek spokój od pekaesów...
 • @trybeus 09:53:55
  https://youtu.be/NIebQPz7bHs
 • @Wrzodak Z. 09:41:44
  Nawet jeżeli zgoda na wpuszczenie żydów do Rosji to zwrot taktyczny Putina, to i tak jest to ryzykowny manewr. Nie wiem czy jest możliwe utrzymanie żydowskiej ludności w posłuszeństwie. Oni zawsze będą dążyć do maksymalnej kontroli. Trybeus ma rację mogą zrobić Putinowi majdan i wtedy zostanie obalony.
 • *****
  powiedzieć można wszystko , stąd jakieś tam zapraszanie to zwykła ściema , zwykły zabieg wizerunkowy , nie po to po upadku CCCP tysiące ich ewakuowano by teraz ich z powrotem ściągać i to jeszcze z jakichś europejskich krajów , chyba ,że chodzi o jakichś konkretnych fachowców , którym się zapewni większy pieniądz niż ten ,który uzyskują w miejscach tych "prześladowań "
 • @Sukarno 10:31:47
  Oczywiście, że tak, ale Rosja jest dziś pod pręgierzem światowej mafii banksterskiej i nie może pozwolić sobie na prowadzenia wojny na kilku frontach. Taki Kantor to obywatel chyba pięciu krajów, swego czasu scigany przez wiele lat listem giończym za kradzież rosyjskiego majątku narodowego, podobnbo cześć zwrócił i umorzono sprawy przeciwko niemu.
  Kantor o mały włos nie nabył by za grosze w Polsce Chemię Cieżką, (Tarnów, Szarzyna, Kędzierzyn, Police, Puławy, Ciech), tylko moja cheroiczna walka w sejmie odwlokła ten pomysł od PIS-u. To były lata 2006 -07. Szalał wtedy za sprzedażą CHC na rzecz Kantora niejaki Szałamacha obecnie MF.
  (Patrz protokoły posiedzeń sejmowych komisji Skartbu Państwa, Gospodarki.)
 • @Wrzodak Z. 09:41:44
  Putin może sprowadzić i z 10 milionów garbatonosych.On wie co robi.Po pierwsze za żydami idą pieniądze,których Rosja będzie potrzebować przy tanich cenach ropy i gazu.Wystarczy ich krótko trzymać na smyczy i nie dopuszczać do stołków.Żydzi nie mający stanowisk politycznych i gospodarczych,oraz mediów są zupełnie niegrożni.
  Po drugie można się założyć,że tak przypadkiem zostaną rozmieszczeni w miejscach i miastach gdzie mają spaść usraelskie pociski atomowe.Wiadomo będzie co będzie oznaczać nagła ewakuacja żydów poza granicę Rosji.No chyba że żydzi z USA będą chcieli wymordować kilka milionów swoich ziomków.Przykład ewakuacji swoich z WTC świadczyć może o tym ,ze raczej ich wywiozą z Rosji a to by znaczyło zbliżającą się wojnę i można by było przeprowadzić uderzenie wyprzedzające.
 • Waszczykowski: 22 stycznia wiceminister jedzie do Moskwy, by rozmawiać o Smoleńsku
  Jedzie także Orban - jak myślicie, czy Niemcy muszą się bać?
  Kto jest zamieszany w zamach smoleński?
 • @All
  aż chciałoby się powiedzieć: a nie mówiłem - bezgranicznym i bezkrytycznym piewcom miłości do Władymira Władymirowicza....

  .....eech Poliaki - duraki
 • To nie Putn gra!
  To oni grają z Putinem . Jak zwykle biadolą że im i tak źle i tak źle.
  Ale do kopalni pracować nie pójdą , o nie!
 • Wskazówki w "Ojcu Chrzestnym"...
  To co się mówi od tego co się myśli jest tak różne jak to co się mówi od tego co się faktycznie robi.
 • @klementyna 12:05:35
  Pójdą, pójdą!. Ktoś musi liczyć urobek, organizować związki zawodowe, itp.
 • @Wrzodak Z. 09:41:44
  Ruch bardzo ryzykowny, ale z drugiej strony ma chyba dość duże zaplecze na wypadek w....

  Jaka jest prawda, to się na końcu przekonamy.

  Przepowiedni bym nie czytał, bo jakoś wierzyć mi się nie chce, że Bóg Wszechmogący zsyła na ziemię swoją matkę, aby ta z trójką dzieci, albo niepiśmiennym chłopkiem roztropkiem, gdzieś na zadupiu Europy po krzakach spiskowała przeciwko władzy szatanów na tym świecie....

  Na przepowiednie i objawienia zalecam patrzeć z wielką ostrożnością...
 • @matterhorn 11:11:29
  Stołki niepotrzebne, bo pieniądz rządzi stołkami.
 • @Mariusz G. 13:23:25
  Tak , racja ale nie fedrować!
 • @Wrzodak Z. 09:41:44
  Warto też zauważyć - jeśli informacja jest prawdziwa - że ucieczka z Europy nie jest podyktowana antysemityzmem, ale raczej groźbą wojny. Po co się narażać na utratę głowy?
 • @Maciej Piotr Synak 13:49:04
  Czyżby więc w Rosji miało być bezpieczniej ??
 • @Robik 13:22:25To co się mówi od tego co się myśli jest tak różne jak to co się mówi od tego co się faktycznie robi."//
  -Za komuny: -Pacjent do doktora;... panie doktorze, źle ze mną. -Doktor; a co Panu dolega? -Pacjent; .... co innego słyszę, co innego widzę.... -Doktor; ...Panie... panie... my się tu polityką nie zajmujemy, niech się Pan lepiej zgłosi do KGB. -Komuniści to dużo lepsi lepsi mafiozi od tych z Cosa Nostra. -Nie na darmo trenują grę w szachy.
 • @Robik 06:08:20
  "Putin szachista
  To tylko gra..."
 • @Robik 06:08:20
  -A gdzie prawda?
 • @moher 14:12:33
  Mam nadzieję, że są dużo lepsi.
  Tak na marginesie - to nie są komuniści.
 • @moher 14:22:54
  Czasami żeby prawda zwyciężyła potrzeba nieźle nakłamać.
 • @nana 15:10:00
  W wielu punktach zgadzam sie z tym co napisalas, poniewaz to zgodne z prawda.
 • @nana 15:10:00
  "Stallin nie zabijał żadnch żydów,"

  Tak,Stalin nie zabijał żydów tylko powierzał im wysokie stanowiska państwowe,a oni w podzięce mordowali przeciwników Stalina a także przy okazji każdego kto stawał im na drodze do osiągnięcia zamierzonego celu.
  Po opanowaniu NKWD przez żydów Rosja spłynęła krwią setek tysięcy niewinnych osób w tym kobiet i dzieci.
 • @matterhorn 15:46:37
  84% w NKWD to Żydzi 16% to Rosjanie!!
 • kiedyś napisałem
  Kim dla Rosji i jej obywateli jest Putin okaże się już tej wiosny.
  Po wprowadzeniu embarga napisałem iż ma olbrzymią szanse i stworzoną przez zachód okazje na rozbudowanie branży rolno-spożywczej a tym samym danie ludziom wielkiej liczby stanowisk pracy oraz zaoszczędzenia pieniążków które dzięki temu zostały by w rosyjskim obrocie a nie tracone w imporcie. Na dzisiaj nie słychać o żadnych planach wyjścia ludziom na przeciw z pomocą, ani w rolnictwie (plantacje, sady, chlewnie itd) jak i branży spożywczej z przetwórniami płodów rolnych włącznie. Jedyny ruch w tym temacie można było zaobserwować w Kaliningradzie. Zaczynają być tam tworzone pieczarkarnie, plantacje truskawek jak i sady. Nie jest to jednak za sprawą Putina lecz bliskiej odległości do Polski i bezwizowym przekraczaniu granicy. Po prostu młodzi ludzie z Kaliningradu widząc jak to działa w Polsce powoli biorą sprawy w swoje ręce. Takiej szansy nie mają ludzie z wielkiej Rosji.
  Rosjanie powietrzem i dumą supermocarstwa długo żyć nie będą. Muszą jeszcze coś jeść i gdzieś pracować. Tak wiec jest to wspaniały test na ukazanie prawdziwego oblicza Putina względem Narodu.
 • @nana 15:10:00
  //Stallin nie zabijał żadnch żydów, lecz oprawców i morderców//

  :))))

  //co to bowiem są ci "żydzi"?//

  a co ma wspólnego chazar z żydem ??

  niech szanowna nana lepiej niech wyprasuje swoje żółte bolerko i odkurzy portret wujka Wissarionowicza Dżugaszwili :)))))))zamiast pieprzyć bez sensu:))
 • @Stara Baba 16:47:23
  ...życie nie polega na jedzeniu i pracowaniu...i sraniu...człowiek potrzebuje po prostu zwykłego spokoju od pasożytów...faktem jest, że gdzie się nie pojawią (pasożydy), to tam głód, zaraza i śmierć...jeśli Putin to tak na poważnie traktuje, to jest zwykłym głupim bucem (powinien wrócić do historii i przypomnieć sobie egzekucje Romanowych)...no chyba, że czycha na złoto, bo przecież za pekaesami idzie złoto :)))...w takim razie byłby nie dosyć, że głupim bucem, to jeszcze pazernym...co może go zgubić...

  ..ja nie będę legendował Putina i tłumaczył sobie (jak to robią co poniektórzy tutaj)co Putin miał na myśli sprowadzając pekaesy do Rosji, bo to by było tak samo jak Pisowcy tłumaczą sobie z uporem maniaka, że Jarkacz dobrze zrobił wykrzykując "sława herojam" na majdanie...

  czas pokaże, ale bardziej bym był skory do twierdzenia, że pekaesy wykupiły się złotem u Putina i spieprzają z Europy przed jakimś kataklizmem widząc Rosję jako następną z kolei ziemię obiecaną ...a potem znów znajdą jeleni w Polsce i w ramach operacji MOST (za pieniądze zrabowane Polakom)przerzucą znów gdzieś do nastepnej znów ziemi obiecanej...Madagaskar ????...a ch*j z nimi...wszystkimi
 • @trybeus 17:11:25
  :-) Spróbuje Pan żyć głodny, bez pracy i z zatwardzeniem. Inne tematy dla Pana nie będą istnieć jak tylko te trzy wymienione. Gdy taki żyd się zlituje i poda jeszcze tabletkę na sraczkę, oo.. to żyd będzie dobry człowiek. :-))))
 • @Stara Baba 17:21:21
  :))wpierw się tworzy głód, brak pracy i zatwardzenie, a jak już boli, to wymyśla się środek na sraczkę...bardzo trafnie określiłeś działanie pekaesów...właśnie tak to działa i na tym polega :))

  ...tak, być może une obiecały Putinowi środek na sraczkę, jako złoty środek ruskich bolączek :)) to bardzo logiczne wytłumaczenie tematu tej notki...
 • @trybeus 17:32:24
  No właśnie, teraz mniemam iż bardziej zrozumiały jest mój przedostatni wpis o teście dla Putina. Jeżeli zadba o własnych obywateli gdzie teraz nadarza się wspaniała okazja i da im środki i przychylne prawa do rozruchu tej branży gospodarki więc jest narodowym patriotą. Jeżeli nie, będzie zwykłym cwaniaczkiem. Jak na razie nie robi nic oprócz polityki. Szczęścia Rosjanom z bombardowania terrorystów nie przybędzie mimo iż to dobra sprawa.

  PS: jak się pisze "teście" czy "tescie"?
 • 1abezmetki - usuwam swoje komentarze, bo zrobili szambo
  dla nich to wlaściwy żywioł, ale mnie bierze obrzydzenie.
 • @nana 17:49:36
  //To nie jest twój blog//

  ani twój...

  proponuje jednak abyś zobaczyła ile wejść, a potem gdakaj...poza tym zaczynasz trolować

  pytam znów w temacie... co ma chazar wspólnego z żydem hę ?
 • @Stara Baba 17:48:32
  teście :))
 • @nana 17:52:33
  histeryczka :)))
 • @trybeus 17:55:04
  "pytam znów w temacie... co ma chazar wspólnego z żydem hę ?"

  Uważaj żeby Ciebie prawdziwi Słowianie żydem nie obwołali.
  Jako Katol nadajesz się na Judejczyka - sam tego na Neonie doświadczałem...
 • @matterhorn 11:11:29
  Tylu raczej nie sprowadzi, to będzie projekt pod kontrolą. Tyle Rosja z nimi już doświadczyła, że pewnie wiedzą co robią.
 • @Talbot 11:21:13
  Ja wiem, kto jest zamieszany w ,,zamach" smoleński. Podaje na razie inicjały: to Lech K. to zwierzchnik sił zbrojnych RP.
 • @klementyna 16:43:04
  !6% to rosjanie ich nawet 5% nie było, reszta to zakaukazie, ukraińcy, gruzini, łotysze, no i jeden ,,Polak" tam się zaplątał.
 • @Stara Baba 18:54:40
  http://jednoczmysie.pl/wp-content/uploads/2011/08/Historyjka-obrazkowa-o-obalaniu-komunizmu361.jpg
  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrucbvwW_ccb3axC0zR2UU-YiiV_f1R-muLxklaBcAdYJ5LmL7
  http://kurpanik.blox.pl/resource/Gierek_Brezniew.jpg
  http://2.s.dziennik.pl/pliki/4998000/4998636-leonid-brezniew-i-prezydent-usa-900-666.jpg
 • Plany żydowskiego kołtuna i rola w tym Putina
  list rabina Barucha Levi do Karola Marksa. W liście tym czytamy:

  "Naród żydowski w swym zbiorowisku jest Mesjaszem. Będzie panował nad całym światem, połączy rasy ludzkie, zniesie granice, obali monarchie i stworzy światową republikę, która da obywatelstwo wszystkim Żydom. W tej nowej organizacji ludzkości synowie Izraela zdobędą świat. Synowie tej samej rasy, tego samego tradycyjnego wychowania staną się bez żadnej opozycji elementem kierowniczym. Przede wszystkim narzuci się masom robotniczym przywódców żydowskich. W ten sposób, wraz ze zwycięstwem proletariatu rządy narodów zintegrowanych w tej republice przejdą łatwo w ręce Żydów. Własność prywatna będzie zniesiona przez rząd rasy żydowskiej, która będzie administrować bogactwu publicznemu. Tak sprawdzą się obietnice z Talmudu, że nadejdzie czas Mesjasza i Żydzi będą mieli w swoich rękach bogactwa wszystkich narodów świata."
 • @Talbot 11:21:13, inni
  Czy Niemcy z II wojny wszyscy czołowi naziści żydowskiego pochodzenia to przede wszystkim Niemcy,czy przede wszystkim Żydzi?

  Są tacy, którzy mówią, że to żydami się posługują, a nie żydzi innymi, ale mówić sobie można natomiast nie znalazłem dowodów na tę tezę.

  Czy nazwę ewidencyjną pesel - kobiece imię żydowskie wymyślili dla nas esbeccy żydzi, czy też agentura niemiecka - esbeccy żydzi? Trudne pytanie. Nie neguję agentury niemieckiej , a nawet uważam, że jest niedoceniana (tu ukłon w stronę znakomitego kolegi Synaka), ale nie możemy lekceważyć żydowskiej.
  Jeśli powiemy że Niemcy to lepiej będzie powiedzieć żydo-niemcy i to będzie oddawać bardziej prawdę, choć oczywiście pod szyldem państwa niemieckiego.

  Czy Rosjanie zamordowali nam elitę w Katyniu,czy żydzi? Wedle tego co zbadano był to chazarski mord rytualny. Nie rosyjski mord rytualny bo Słowianie takowych nie mają. Ale sygnowało to państwo rosyjskie.


  Czy niemiecka gazeta "Fakt" ma kapitał rdzennych Niemców choćby najwstrętniejszych nacjonalistów, czy kryptożydów? Tego akurat nie wiem ,ale zakładam, że to drugie.
  Czy wobec tego numery jakie robił Fakt i nie tylko utrzymując mistyfikację w marcu 2010 i później dotyczące 10.04.2010 to robota niemiecka czy żydowska? O czym piszę. Pokazywałem to dosyć,winna to być powszechna wiedza blogerów, jak ktoś nie wie to trudno.

  Czy na Okęciu specjalne prawa i inne eksterytorialności mają Niemcy, Rosja, czy Izrael?

  Wiemy, że Lenin był niemieckim agentem. Równocześnie był też kryptożydem i masonem wysokiego stopnia, okultystą. Planowano przewrót co do minuty, aby było jak najbardziej w znaku skorpiona.

  a 96? Czy dotrze wrzeszcie do was że to okultystyczna liczba odwrócone Tao? Czy nie pisałem, że żydzi wybrali 69 rocznicę Auschwitz pod kątem 69- życie dla żydów w analogii 96 śmierć dla Polaków.

  Równocześnie wiemy że Niemcy są pod większą kontrolą USA niż się dotąd mogło wydawać. A USA - to tylko interesy anglosasów ,czy też mocno żydowskie.

  Co do Putina. Dlaczego wymiękacie przy takiej kwestii, jak reptiliańskie oczy Putina? Wedle mnie oznacza to ukłon przez niego w stronę okultystów, masonów i mówi i ja jestem jednym z was.
  Judeosatanizm jest czymś oczywistym i ma mocne podstawy w Biblii. Nie ma niemcosatanizmu, a jest judeosatanizm.

  Poza tym Putin ma kilka życiorysów. Czy rdzenny Rosjanin , czy choćby nawet rosyjski ugrofin jak pokazuje jedna wersja miałby potrzebę coś ukrywać i mnożyć swoje życiorysy.

  10.04.2010 to robota przede wszystkim żydów i masonerii. A państwo niemieckie jeśli tak to chcemy ująć. Na pewno, i może nawet bardziej niż Rosja, która na swoje barki wzięła najprawdopodobniej podrzuconą utinowi inscenizację,co w Rosji było dziełem GRU -który sam się okresla jako zakon okultystyczny.
  Za co, że zrobili to niejako prywatnie, zgnęło trochę ludzi z GRU.
 • @Robik 06:08:20 Putin szachista
  Rozgrywa Gambit Putina
 • @nana 17:52:33
  Pani Nano,

  "Opinia laika o dziele, o dziele mówi mało o laiku wiele"
  Niech sobie zaliczają kolejne wpisy i się tym podniecają.

  Da się Pani namówić...chciałbym poznać Pani zdanie, wydaje mi się, że problem powrotu żydów do Rosji został mocno wyolbrzymiony.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @NewMentor 21:55:13
  Putin's Ukraine Gambit

  https://youtu.be/tnA2fEhqq-I
 • @CyprianPolak 21:30:59
  "Czy Rosjanie zamordowali nam elitę w Katyniu,czy żydzi? "

  Jeżeli żydzi mieli rosyjskie paszporty i gadali po rosyjsku, a nie jidisz czy hebrajski - to byli Rosjanami.

  A ci nasi polscy chazarzy, którzy na przykład zamordują Chińczyka, to Chiny kogo oskarżą - żyda czy Polaka?
  Chyba Polaka, bo ma polski paszport i po polsku gada.
 • @Talbot 22:19:11
  Wasilij Błochin, stalinowski kat Polaków

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33162/wiki_wasilij_blochin_350.jpeg

  Zabijał codziennie przez 29 lat. Uczestniczył w najgłośniejszych egzekucjach, podpisywał tysiące wyroków śmierci, samodzielnie zabił 15 tys. osób., wśród nich kilka tysięcy polskich jeńców. Za swoją pracę Błochin otrzymywał nagrody pieniężne, awanse i odznaczenia państwowe, m.in. Order "Znak Honoru". W 1945 r. został generałem majorem. Po śmierci Stalina w 1953 roku przeszedł na emeryturę z wyróżnieniem za nienaganną służbę
  250 jeńców dziennie

  Przebieg akcji opracował Błochin. Jeńców przewożono z obozu jenieckiego w Ostaszkowie do więzienia NKWD w Kalininie (dziś Twer), gdzie byli pojedyńczo rozstrzeliwani. Najpierw jeńca wprowadzano do tzw. czerwonej sali, w której znajdowało się popiersie Lenina. Tam Błochin upewniał się co do jego tożsamości, zadając cztery podstawowe pytania. Następnie zakładał kajdanki i wprowadzał do celi śmierci. Jej drzwi i ściany obito wojłokiem (rodzajem filcu), aby nie było słychać strzałów oddawanych w tył głowy.

  Dmitrij Tokariew podczas przesłuchań przez rosyjską prokuraturę w 1991 roku opowiadał jak Wasilij Błochin specjalnie przygotowywał się do egzekucji: "...w tym momencie zobaczyłem cały ten koszmar. Błochin włożył swoje specjalne ubranie: brązową czapkę skórzaną, długi skórzany brązowy fartuch, skórzane brązowe rękawice z mankietami powyżej łokci. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie - zobaczyłem kata!". Po co taki strój? Jeden z katów mówił: "...myliśmy się wodą kolońską. Do pasa. Inaczej nie dało się pozbyć zapachu krwi i prochu. Nawet psy na nasz widok uciekały i jeśli szczekały, to z daleka".

  http://historia.wp.pl/title,Wasilij-Blochin-stalinowski-kat-Polakow,wid,16581098,wiadomosc.html?ticaid=11655f&_ticrsn=3
 • @
  Z wielu wpisow widze, ze polscy katolicy nienawidza ludzi (Zydow, Niemcow, Rosjan...), zamiast nienawidzic szatana!

  Pogmatwalo sie katolikom bardzo!
 • Do Komentatorów:
  Nie było mnie ledwie kilka godzin no i masz.. w szkodę wlazło...stratowało i wydalin naniosło...
  LoneStar1776 20.01.2016 18:38:37, 18:38:34, 18:38:46, 18:38:46, 20:10:26 20:32:33
  Produkcje ww. osobnika nie spełniają granicznie minimalnych norm przyjętych na Neonie t.j.: pisania po polsku - do Polaków a nie tubylców - i sensownego doboru oraz komentowania zamieszczanej grafiki bez znamion trollingu.
  W związku z powyższym usuwam je. W przypadku recydywy, trwale uniemożliwię dostęp!
 • @Zbójnicki pies 22:36:37
  Proszę o sensowny - w kontekście (patrz tytuł) - dobór tekstów i grafiki (bez znamion trollingu) oraz jej (grafiki) komentowanie.
  W światopogląd i opinie nie wchodzę.
 • @Robik 15:08:20Czasami żeby prawda zwyciężyła potrzeba nieźle nakłamać." ///
  -Tak mówią kłamcy, by się usprawiedliwić. -Lepiej zamilczeć.
 • Do Wszystkich:
  Neon ma cechy portalu zarówno opiniodawczego jak i opiniotwórczego. Z tego względu - nie mam wątpliwości - jest pilnie czytany również służbowo, w uznaniu go za reprezentatywnego wyraziciela opinii publicznej, poza głównym nurtem (dez?)informacyjnym, umożliwiającego wgląd w polską psyche.
  Zaserwowałem Państwu artykuł, który -jak trafnie przewidział Marx8888 - wywołał burzę, tymczasem w szklance.
  Jak dotychczas ta burza, z wyjątkiem paru wartościowych głosów, pozostawia mnie z wrażeniem niedosytu. Przyznam oczekiwałem więcej, bo temat - ze względu na kontrowersyjność i potencjalną nośność - zapraszał do rozwinięcia skrzydeł. Tymczasem, znów młócka na klepisku.
  Jakie bogactwo możliwości interpretacyjnych ten temat otworzył.
  Oto garść przykładowo jedynie rzuconych, możliwych hipotez i spekulacji:

  - czy Putin to rozgrywający - czy rozgrywany, dla kogo ta emigracja bardziej korzystna i dlaczego?
  - do kogo ta informacja adresowana i dlaczego?
  - hipotetyczne korzyści lub negatywy(krótko i długo okresowe), z napływu Żydów, np:
  - inwestorzy w gospodarkę rosyjską,
  - gwaranci - zakładnicy tymczasowego bezpieczeństwa (pieriedyszki - czyli czasu na mobilizacje potencjału),
  - "gaszenie ognia ogniem", czyli hodowla własnej, nowej elity żydowskiej - dla zwalczenia zachodniej,
  -zagrożenie intensyfikacji istniejącej V kolumny.

  Przy okazji:
  -dziękuję za pięknie trafioną grafikę przewodnią (ta quasi cerkiewna, cebulowata - a może czosnkopodobna - kopuła rosyjskkiej synagogi, -to cymes, to istny cud).

  Pozdrawiam wszystkich Czytelników i etycznych Komentatorów
 • @1abezmetki 05:51:09
  niedosyt ?:)))

  raczej młócka na klepisku skończona :)))
 • Putin: Lenin podłożył bombę atomową pod gmach, który nazywa się Rosja
  Putin: Lenin podłożył bombę atomową pod gmach, który nazywa się Rosja

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w czwartek, że przywódca bolszewików Włodzimierz Lenin podłożył bombę atomową pod gmach, który nazywa się Rosja. Jak dodał, w ostatecznym rozrachunku idee Lenina doprowadziły do rozpadu Związku Radzieckiego.
 • @Zbójnicki pies 21:02:39
  To prawda; istotnie tak powiedział.
  http://izvestia.ru/news/602230
 • @1abezmetki 23:03:31
  //idee Lenina doprowadziły do rozpadu Związku Radzieckiego.//
  czy za lat nascie o Putine tez tak beda pisac 8-)))
  pytanie retoryczne
 • @Zbójnicki pies 23:08:03
  Możliwe, jeśli Imperium Zła i Lichwy zwycięży.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031