Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2204 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Edward Snowden: O Nowej Broni Biologicznej...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

BezTabu, co piszą "inni", z cyklu- Krajobrazy Putinistanu: dziś Edward Snowden, z sensacyjnym oświadczeniem, na temat aktualnie prowadzonej, przez USA, wojny biologicznej - wobec Rosji i ZNP.

 

Edward Snowden: O Nowej Broni Biologicznej(*1.) W Służbie USA...

Wszystkim wiadomo, że pasożyty źle wpływają na życie człowieka. One zatruwają ciało swoimi odchodami i zjadają wszystkie użyteczne składniki odżywcze, niezbędne ciału. Ale sprawy mają się jeszcze gorzej, bo Edward Snowden poważnie ogłasza, że Stany  Zjednoczone wwożą do Rosji i krajów ZNP produkty zainfekowane szczególnym rodzajem pasożytów, zdolnych..

Kolejne wideo-apel byłego pracownika służb wywiadowczych Ameryki, Edwarda Snowdena wprawiło rosyjską opinię publiczną w szok. Ponad 80% produktów, towarów, nawozów i leków, przywożonych do Rosji z USA - STANOWI ZAGROŻENIE dla ludności. Z takim SENSACYJNYM oświadczeniem Snowden wystąpił na żywo w 56 kanale telewizji.

"Rosjanie nie wiedzą , że większość z tego, co jedzą, już dawno - zostało zainfekowane..."

Wiarygodność tej informacji obecnie potwierdzają eksperci, ale nie ma co wątpić. Informatorzy Snowden'a, nadal zgłaszają mu, wszelkie, nowe informacje wywiadowcze, na temat działalności Ameryki, przeciwko Rosji.

Jak wiadomo, embargo towarowe, nie dotyczy importu z USA mięsa i produktów rybnych, produktów rolnych, różnych gatunków popularnych produktów: przekąsek i napoi bezalkoholowych. A co mówić, o półfabrykatach dla restauracji fast food'ów, których popularność, jest cały czas, niebywale wysoka u rosyjskich obywateli. Według Snowden'a, wszystkie produkty, których używają Rosjanie zawierają bombę zegarową - szczególne spectrum pasożytów.

 

Dostawy importu produktów z USA za 2015 rok:

Snowden: "Na pierwszy rzut oka to wydaje się śmieszne. Ale w Ameryce od dawna prowadzone są zakrojone na szeroką skalę badania destrukcyjnego wpływu pasożytów na organizm człowieka. Doświadczalnie infekują, specjalnie hodowane formy pasożytów. Wykryć ich obecność, w organizmie, jest praktycznie niemożliwe.

To jeden z bardziej niebezpiecznych bio-materiałów, których głównym celem, jest dosłownie, "zżerać" i niszczyć człowieka od środka!"

Nie należy mylić ich z najprostszymi formami typu glista lub tasiemiec.

Są to specjalne mikro-odmiany. Trafiając do ciała człowieka, te pasożyty wędrują po organiźmie . Często skupiska pasożytów, w tym, lub innym organie człowieka, ujawnia się dopiero w trakcie sekcji zwłok.

Najlepsze środowisko dla ich bytowania, rozmnażania i życia - ludzka wątroba, tkanka mięśniowa, gałki oczne i oczywiście, mózg, który pasożyty dosięgają w ciągu 10-12 lat. To skrajny stopień zarażenia, po którym, człowiek nigdy już, nie będzie w stanie - wyzdrowieć. Zniszczenie organizmu następuje powoli, człowiek nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Śmierć następuje w 9 przypadkach na 10.

Na pytanie, dlaczego nikt wcześniej, nie bił na alarm z tego powodu, Snowden udzielił w pełni przekonującej odpowiedzi:

"Przytoczę kilka faktów. Zajrzyjmy do statystyk zgonów w Rosji. W 87 % przypadków głównym powodem - krwotok śródmózgowy, mówiąc prościej udar mózgu. Czy to przypadek?

Za ostatnich 20 lat, ta choroba, wyszła na pierwsze miejsce, wśród przyczyn zgonów ludności. Lekarze stawiają tę diagnozę przy każdym naruszeniu pracy mózgu. Ale co naprawdę było przyczyną, nikt nigdy się nie dowie, bo w tym przypadku nie przeprowadza się sekcji. Człowiek albo warzywo, albo trup".

Najczęściej pierwszymi objawami są zmęczenie, słabość, ból głowy, zaburzenia snu .

"Jesteśmy przyzwyczajeni obwiniać, wszystko, co tylko chcesz: burze magnetyczne, ciśnienie, stres. Tylko nie podejrzewamy, że w nas jest JUŻ URUCHOMIONO MECHANIZM ZNISZCZENIA" - mówi Snowden.

Ameryka już od dawna, truje Rosjan - bronią biologiczną.

Istnieje wiele dróg zakażenia . Główne niebezpieczeństwo - restauracje typu fast food, popularne gazowane napoje . Szczególne zagrożenie, stanowi żywność sportowa, biologiczne, suplementy, leki i szczepionki - zakażenie przez nie odbywa się w 100% przypadków.

Z pomocą przychodzi 56 kanał TV: "W przeszłości, główna służba sanitarna kraju, zamknęła część restauracji fast food "Mcdonald's". Główną przyczyną stały się liczne naruszenia sanitarnego prawa."

Z gastronomicznym gigantem,Роспотребнадзор*2.  walczy już od dawna. Kary, nakazy, pozwy do sądu. Ale wszystko bez skutku. Dwa lata temu sieć restauracji, była na skraju zamknięcia. Do Moskwy, nawet przylatywali, przedstawiciele z Ameryki. Po raz kolejny, obiecali zaprowadzić porządek i kontynuowali ekspansję w regiony".

Rolnicza sfera Rosji, również okazała się być zagrożona. To oświadczenie, wywołało szok u przedstawicieli РОССЕЛЬХОЗНАДЗОРА *3 . Większość stosowanych nawozów zakupiono w USA. One również były zainfekowane jajami śmiertelnie groźnych pasożytów. Rolnicy  nawożą  nimi glebę, pod uprawę warzyw i owoców.

Snowden: "Walczyć z tym nie ma sensu. Mechanizm już działa. Ameryka rozumie fiasko swoich działań na arenie politycznej, i jest gotowa wykorzystać wszelkie metody, aby  postawić Rosję na kolanach. Rozłożyć ją od wewnątrz W DOSŁOWNYM ZNACZENIU! Idzie niewidzialna wojna. Dlatego wzywam wszystkich obywateli bądźcie czujni!"

Broń biologiczna w służbie USA

Niniejsze oświadczenie skomentował dyrektor (ФБУН)*4. - Federalno Budżetowego Ośrodka Naukowego, (НИИ)*5 Centralnego Instytutu Badawczego Epidemiologii - (Роспотребнадзора) - Federalnej Służby w Sferze Obrony Praw Konsumenta i Dobra Człowieka:

"Informacje z pewnością powodują obawy. Powinna być przeprowadzona pilna i dokładna inspekcja wszystkich działających punktów sieci fast food'ów dla potwierdzenia słów pana Snowden'a.  Obywatele  kraju powinni być poinformowani o możliwym zagrożeniu i w miarę możliwości, całkowicie wykluczyć z diety, wyżej wymienione produkty".

-------------------------------

Odnośniki:

*1. Broń Biologiczna: A biological agent—also called bio-agent, biological threat agent, biological warfare agent, biological weapon, or bioweapon—is a bacterium, virus, protozoan, parasite, or fungus that can be used purposefully as a weapon in bioterrorism or biological warfare (BW).[1] In addition to these living and/or replicating pathogens, biological toxins are also included among the bio-agents. More than 1,200 different kinds of potentially weaponizable bio-agents have been described and studied to date. (...)
https://en.wikipedia.org/wiki/Biological_agent


*2. Роспотребнадзор - Federalna Służba w Sferze Obrony Praw Konsumenta i Dobra Człowieka

*3 РОССЕЛЬХОЗНАДЗОР -Федеральная служба по ветеринарному и фитосанитарному надзору: Federalna Służba Nadzoru
  Weterynaryjnego i Fitosanitarnego

*4. ФБУН. - Federalno Budżetowy Ośrodek Naukowy,

*5. НИИ - Centralny Instytut Badawczy


---------------------------------
 

YouTube:


https://www.youtube.com/watch?v=eewhniVC3Xc
Is Pentagon Developing Bioweapons to Use Against Russia? Russia’s Top Bio-Security Expert Thinks So

https://www.youtube.com/watch?v=aOi3VROIdOs
Biotechnology and Bioterrorism: Re-Conceptualizing Bioweapons Threats

----------------------------

źródło://ecology.md/page/edvard-snouden-o-novom-biologicheskom-oruzhie-na-sluzhbe-u-ssha
 

//narzur.ru/article/25509
 

Эдвард Сноуден: о новом Биологическом оружии на службе у США
Важное в блогах!

01.12.2017

------------------------

Tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie przetłumaczonych tekstów, dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.
 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Ciekawe.Moze to oznaczac ze wszyscy jestesmy zainfekowani jakimis formami mikro-biologicznymi albo nano-technologia.
  Kwestia czasu jest kiedy nas wylacza albo sami sie zdepopulujemy.Moze istnieje jakas bariera osmotyczna(szczepionka?) dla wybranych.
 • Stonka ziemniaczana?
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=150&v=ky6jeUuVNgo
 • Autor
  To bardzo poważna sprawa. Pierwszym objawem posiadania pasożytów są różne formy alergii. Tak działają ich odchody.
  Co ciekawe, to przeszła niedawno fala reklam, że ludzie powinni jeść robaki - wiadomo że też z ich odchodami w środku.
  A alergie bardzo się ostatnio rozpowszechniły.
  Podejrzewać trzeba że chodzi tu nie tylko o Rosję.
 • @miarka 18:44:38
  To bez znaczenia my ludzie już dostaliśmy szczepionkę, która nas uśmierca. To tylko odwracanie uwagi i przyczepianie nas do życia ziemskiego. To po to żeby budować w nas przeświadczenie o ważności życia ziemskiego i rozwijać w nas strach że je ktoś może zabrać - ono już zostało nam zabrane, nie ma się czego bać.

  pozdrawiam
 • @Zorion 20:09:54
  Jak to nie ma się czego bać. Może Ty wiesz jak jest po tamtej stronie więc nie przywiązujesz wagi do tego co tutaj. Mnie się tutaj podoba i chcę w zdrowiu jak najdłużej na tym świecie pobawić. Nie mam pewności, a właściwie mam same wątpliwości do tego co jest po tamtej stronie.
 • W Polsce koncerny szczepionkarskie stosują broń przeciwko nam
  Tyle, że nie pasożyty, posłuchajcie rozmowy z dr Czerniakiem https://www.youtube.com/watch?v=S7V4U5VJgzk
 • @zadziwiony 21:38:51
  to masz, faktycznie , problem.

  A ile masz lat, bo tego rodzaju wątpliwości może mieć nastolatek, no powiedzmy, osobnik max. do 24 lat.
 • @lazarus 17:34:52
  Ależ erudyta i ekspert od życia po życiu z Ciebie. Z pewnością spędziłeś już tam dostatecznie dużo czasu by jednoznacznie wypowiadać się na ten temat. Jestem pod wrażeniem....
 • Wojsko USA inwestuje w technologię „Doomsday Genetic”
  Wojsko USA inwestuje w technologię „Doomsday Genetic” – biologiczną technologię, która może zniszczyć cały gatunek
  Amerykańska agencja wojskowa zainwestowała 100 milinów dolarów w biologiczną technologie, która może zniszczyć cały gatunek.
  Szczegóły:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wojsko-usa-inwestuje-technologie-doomsday-gennetic-biologiczna-technologie-ktora-moze-zniszczyc-caly-gatunek-2017-12
 • Wygląda, że Snowden zaczął pracować dla rosjan
  dosyć dziwne, chociaż pasujące do ameryki, jest to użycie broni biologicznej, jakby snowdenem sterowała moskwa.....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31