Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2204 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Pomóżcie Putinowi!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Autor: Aleksander O. Rusin — publicysta i bloger. Związek Ludowego Dziennikarstwa (Nowosybirsk)

 

Wszyscy wiecie, że prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin przez ostatnie 16 lat prowadzi nierówną walkę z liberałami, agentami departamentu stanu i tzw. złymi bojarami, którzy otoczyli prezydenta ze wszystkich stron i przeszkadzają w rozwoju Rosji.

Źli bojarzy połączyli się w partię, nazwali się Jedyną Rosją a prezydenta Putina, którego uprawnienia ostro ograniczają  Konstytucja i ustawodawstwo kraju, związali swoją wolą i sformowali swój gabinet i mianowali premierem - liberała Miedwiediewa.

Putin nie może prowadzić z obecnym rządem polityki, zorientowanej na wzmocnienie Rosji i walkę z wewnętrznymi i zewnętrznymi wrogami. A zmienić rządu on także nie może, ponieważ Dumę, kontroluje Jedyna Rosja — partia tych samych złych bojarów, kleptokratów,  a mówiąc prościej  — oszustów i złodziei, zajmujących się grabieniem budżetów na wszystkich poziomach, czyli zwykłą kradzieżą.

Ostatnich 16 lat, a zwłaszcza, ostatnie 2 lata wykazały, że samodzielnie Putin nie może wyjść z tego okrążenia, ani nie może wygrać, w tym nierównym zwarciu. Jak silny by Putin nie był, to przecież tylko człowiek i jego siły, nie są - nieograniczone. Z tego powodu też, on nie może iść na naruszenie praw, ze względu na troskę o Rosję; nie może dopuścić do tego, aby kraj  wypadł poza ramy prawa.

Jednak w niedzielę mamy szansę pomóc prezydentowi Putinowi.

W tym celu, musimy głosować PRZECIWKO partii oszustów i złodziei, przeciwko partii złych bojarów — przeciwko Jedynej Rosji.

Nie należy zwracać uwagi, na to, że Putin przemawiał na zjeździe tej partii, że ją wspierał; źli bojarzy zmusili Putina, aby to zrobił. Oni dosłownie trzymają prezydenta za gardło i szantażują dobrobytem Rosji, domagając się by działał zgodnie z ich polityką, przyjmował do realizacji ich prawa, wyznaczał na wszystkie kluczowe stanowiska - ich przedstawicieli.

I otworzyć muzeum Jelcyna -też Putinowi kazali, źli bojarzy.

Wszystko co złe, co działo się w kraju w ostatnich latach — to wynik szkodnictwa liberałów, agentów departamentu stanu i złych bojarów, którzy zjednoczyli się w partię Jedyna Rosja i działających - wspólnie.

Pomóżmy Putinowi, pozbyć się szkodników!

Pomóżmy Putinowi wyjść z otoczenia kompradorów!

Pomóżmy Putinowi zwyciężyć skorumpcjonowanych czynowników, oszustów i złodziei

To szansa, która pojawia się tylko raz na 5 lat; poprzednim razem nie wykorzystaliśmy tej szansy, czego rezultatem stał się kryzys gospodarczy i wiele problemów polityki zagranicznej.

Tym razem nie możemy upuścić swojej szansy na pomoc prezydentowi Putinowi. Z naszą pomocą, zdoła pokonać wrogów Rosji, liberałów, agentów departamentu stanu, a co najważniejsze — sprzedajnych i złodziejskich bojarów, którzy otoczyli go ze wszystkich stron.

Z naszą pomocą, Putin wreszcie będzie mógł przejść do polityki wzmacniania i rozwoju Rosji, co jedinorusy, uniemożliwiali mu przez ostatnich - 16 lat.

Głosuj przeciwko Jedynej Rosji!

Pomóż Putinowi pokonać złych bojarów!


 

"Jeszcze partyjkę?"

-----------------------


YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=zFY8KU7k59E
Митинг за Путина - сборище дебилов СМОТРИТЕ.mp4
Meeting za Putina, zbór debilów OBEJRZYJCIE. mp4

https://www.youtube.com/watch?v=b9Q7CghFgno
Путин 2018. НИЩЕТА и ВЕЛИЧИЕ России.
Putin 2018. NĘDZA i WIELKOŚĆ Rosji.


--------------------------------


źródło:

//rusrand.ru/replika/pomogite-putinu
Autor: Aleksander O. Rusin — publicysta i bloger.
-Związek Ludowego Dziennikarstwa (Nowosybirsk)
Помогите Путину!
16 сентября 2016

-------------------------------

tłumaczenie i opracowanie: bezmetki

Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów,

dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu

tekstuźródłowego i nick’a autora opracowania.
 

KOMENTARZE

 • Rosjanie ratują się od "stabilności" i ubóstwa.... więzieniem!
  http://totallycoolpix.com/wp-content/uploads/2013/20130621_siberian_prison/siberian_prison_004.jpg

  W Rosji rośnie liczba więźniów, którzy ratują się uwięzieniem od biedy. Zmienia się cenzus wieku osądzonych, odbywających wyroki w więzieniach . 1,5-krotnie zwiększyła się liczba osób w wieku powyżej 60 lat. Dlaczego? Ponieważ nie da się wyżyć w kraju, osóbom starszym. Oni sobie znaleźli sposób na przetrwanie w takiej telewizyjnej "stabilności". Wiodący "Rosyjskiej Prasy", pracujący w sądownictwie Federacji Rosyjskiej, sarkastycznie komentuje: "Oto jak wygląda fiasko reformy emerytalnej". Niestety, przy obecnych perturbacjach z punktami emerytalnymi, ten trend, jak się wydaje, będzie narastać. Jeśli wiek emerytalny w Rosji wzrasta, to, w połączeniu z wysokim bezrobociem i trudnościami w znalezieniu pracy dla ludzi starszego pokolenia, spowoduje to wybuchowy przyrost "przestępczych starców".

  Eksperci oszacowali, że średni rachunek mieszkańca Rosji, za jedną wizytę do sklepu, w październiku 2017, wzrósł o 1,5%, lub o 8 rubli i w porównaniu z wrześniem i wyniósł 532 rubli. Te obliczenia pokazują kłamstwa propagandy i przewrotność prezydenta na temat niskiej inflacji. Jeśli za miesiąc inflacja wyniosła 1,5%, to nie trudno podliczyć średnią roczną, która wynosi 16-18%.

  -----------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=dVVanLHMcGo
  Канал «Аксиома»
  Россияне спасаются от «стабильности» и нищеты в тюрьмах
  http://narzur.ru/article/25094
  21.11.2017 | Общество
 • @1abezmetki 12:50:09
  Od dawna prorokuję to samo w Polsce, gdy de facto młodsze pokolenia NIE dostaną realnej (umożliwiającej godne życie) EMERYTURY.
  Dla starszych (dzisiejszych) pokoleń emerytów jest to nie do pomyślenia, kwestia wychowania i może pamięci o wojnie, ale czy młodzi zgodzą się na wegetację / głód? Mocno wątpię.
 • @laurentp 16:56:00
  http://live4fun.ru/data/old_pictures/s3img_28884756_11471_18.jpg
  Przy przedłużonej obecności obcych kontyngentów wojskowych, serwilistycznym rządom, skutkujących osmozą "amerykańskich wartości", wszystko - in minus - możliwe. Wiele wskazuje na możliwość skutecznego "zrabowania" społeczeństwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31