Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
163 posty 2223 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Burdel W Moskwie, Zalegalizowany!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wracając potulnie, we włosiennicy i z należytą skruchą, z wspaniałomyślnie udzielonego mi urlopu zdowotnego, śpieszę wyrazić swój najszczerszy podziw dla nowych wielkopomnych osiągnięć FR,

 

 

... tym razem, w zakresie walki z najstarszym procederem świata i w zbożnej intencji, zapewnienia spełnienia w życiu seksualnym, dotychczas nieukontentowanym, - 44% Rosjan.
Wielkie dzieła Twoje Panie!

W Rosji pojawi się pierwszy legalny burdel, ale bez kobiet
W Rosji pojawi się pierwszy legalny burdel; w rejonie Moskwa-City, rozpocznie swoją pracę, centrum rozrywki dla dorosłych -Dolls Hotel.

Jak informuje agencja Ridus( Ридус), w centrum dla dorosłych, „pracować” będą seks-lalki wyposażone w ruchliwą mechanikę, podgrzewanie i sztuczną inteligencję.

Współzałożyciel publicznego domuLumiDolls w Barcelonie, Cergy Prietooświadczył, że nie ma wątpliwości, że ich centrum będzie miało popyt w Rosji. Organizatorzy planują otworzyć w najbliższym roku w Rosji i krajach WNP ponad 10 takich „domów”.
LumiDolls Moscow

Współzałożyciel Dolls Hotel Rosji, Dmitrij Aleksandrow – wyraził opinię, że instytucja tego rodzaju przyczyni się do wyeliminowania prostytucji.

Deputowany do Dumy państwowej Rosji Witalij Miłonow, na antenie НСН, ostro negatywnie wypowiedział się o tej inicjatywie, stwierdzając, że na pewno przyjedzie tam z kontrolą, zabierając ze sobą zawodników MMA i deputowanych z Republiki Czeczeńskiej. Organizatorów takiej działalności nazwał „głupkami”(«придурками) i „podlecami” ( «подлецами»).

В России открывается первый легальный бордель

Pierwsze centrum rozrywkowe rozpocznie swoją pracę pod koniec kwietnia bieżącego roku w okolicy Moscow City. Klienci Hotelu będą mieli do dyspozycji, za godzinną opłatą, podgrzewane seks-lalki, wyposażone w mechanikę (m.in.ruchów frykcyjnych), i sztuczną inteligencję. Wynajem pokoi w Dolls Hotel będzie kosztować 1,5—2,5 tys. rubli na godzinę i będzie zależeć od rodzaju pokoju („Fantasy”, „Z klatką” lub „Lux”). Razem z seks-lalką, wynajem będzie kosztował ok.5 tys.rubli – za godzinę.

Centrum rozrywkowe dla dorosłych Dolls Hotel, przyciąga już $300 tys., przy łącznej ocenie ok. $1,5 mln. W ciągu najbliższych 12 miesięcy, w Rosji i krajach WNP, projekt przewiduje otwarcie ponad 10 takich centrów. A w perspektywie pięciu lat, planowane jest otwarcie ponad 50 oddziałów w miastach i miejscowościach wypoczynkowych na całym świecie.

Cergy Prieto, współzałożyciel publicznej w domu seks lalki LumiDolls w Barcelonie:

„Cieszymy się z wyjścia na rosyjski, dla nas trzeci z kolei, rynek. Nie wątpimy w to, że hotel z godzinowymi opłatami i możliwością wynajęcia seks-lalki, będzie miał popyt w Rosji, nie mniejszy niż na Zachodzie”.

Prieto powiedział, że według prognoz Future of sex, do 2033 roku, 10% kontaktów seksualnych odbędzie się między ludźmi i androidami. Jego zdaniem, postęp w tym kierunku, zapewnia sex z lalkami najnowszej generacji, wg wielu wskaźników, podobny do seksu z prawdziwymi kobietami, a w niektórych aspektach, już go przewyższa.

A założyciel Dolls Hotel, Dmitrij Aleksandrow zaznaczył, że badania „Zdrowie Mail.Ru” (wzięło w nich udział 15 tysięcy respondentów) wykazały, że 36% ludności Rosji czuje się niespełnienionymi w życiu seksualnym.

Dmitrij Aleksandrow, założyciel Dolls Hotel:

„Utworzenie rozrywkowego adult-centrum na terenie Rosji — to nie tylko legalny i bezpieczny sposób urozmaicenia życia seksualnego, ale i krok w kierunku rozwiązania na terenie Rosji jednego z najstarszych problemów cywilizacji – prostytucji, a także nieoceniona pomoc osobom z zaburzeniami psychicznymi. W Hiszpanii, na przykład, do 30% klientów centrum – to ludzie, którzy mają psychologiczne lub fizjologiczne oodchylenia”.

Aleksandrow zauważył, że po każdym kliencie, wszystkie lalki są dokładnie medycznie dezynfekowane za pomocą specjalnych środków, co gwarantuje brak ryzyka zakażenia, zgodnie z międzynarodowymi standardami.

W skład Dolls Hotel wchodzi sieć godzinowych hoteli z możliwością wynajmu seks-lalki i usługą dostarczania seks-lalki na imprezy i do domu. Ponadto, Dolls Hotel zajmuje się sprzedażą lalek, a także szkoleniem i obsługą osób fizycznych i prawnych na temat adult rynku, opracowywaniem projektów w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości, a także świadczeniem usług dla hoteli segmentu SexTech.

————–

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=JxUHqIUOsEs
Первый легальный бордель с роботами откроется в Москве
W Moskwie otworzą pierwszy legalny burdel z robotami

https://www.youtube.com/watch?v=Mqn3N64Zrxs
В России откроется первый легальный бордель с роботами секс-куклами
W Rosji otworzą pierwszy legalny burdel z robotami, seks-lalkami

————————-

Opracowano na podstawie:

https://riafan.ru/1048935-v-rossii-otkroetsya-pervyi-legalnyi-publichnyi-dom-no-bez-zhenshin
В России откроется первый легальный публичный дом, но без женщин
19 Апреля 2018

oraz

https://incrussia.ru/news/v-rossii-otkryvaetsya-pervyj-legalnyj-bordel/
Василий Имаев, новостной редактор Inc.

———————–

Wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.

—————–

KOMENTARZE

 • Aż dziw bierze, że...
  ...za ten tytuł "Burdel w Moskwie" - notka nie wylądowała w lochu.
  Moja notka "Putin wezwany na dywanik" - w lochu się znalazła.
  Niektórych Adminów sparaliżował sam fakt pojawienia się pana Jeznacha na portalu, że rozpoczęło się zsyłanie do lochu notek, które mogą urazić uczucia oficera prowadzącego.
 • @Talbot 07:46:31
  Dlaczego -dlatego:

  http://www.wykop.pl/ramka/4273659/w-rosji-otworza-pierwszy-legalny-dom-publiczny/
 • @1abezmetki 09:10:38
  Moja notka też była ze Sputnika - tylko Admin był wczoraj inny.
 • *****
  //krok w kierunku rozwiązania na terenie Rosji jednego z najstarszych problemów cywilizacji – prostytucji //
  Prostytucja nigdy nie była żadnym problemem, wprost przeciwnie bo skoro jest uznawana za najstarszy zawód świata , t zn ,że wypełnia swoje zadania od zawsze do dzisiaj na równi z innymi cenionymi zawodami , zresztą ta propozycja zastąpienia żywych kobiet atrapami kobiet jest zamachem na wolność tych żywych czyli cała ta inicjatywa jest funta kłaków warta bo nie tylko niczego nie rozwiązuje ale dodatkowo dyskryminuje kobiety
 • @Talbot 09:21:19
  Talbot , nie płacz .. bo zaprosić a wezwać , to wielka różnica .

  Nie jesteś głupi .. wiesz że zwyczajnie kłamiesz .
 • @fabi 12:35:57
  Bolesława Bieruta zaprosili, czy wezwali do Moskwy?
  Bierutowi podobno podano - Noviczoka.
 • @1abezmetki 21:41:42
  Trza by Rycharskiego posłać, żeby coś przyniósł i się nie ckniło za wolką...
  https://yandex.ru/images/search?text=%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D1%8C%2C%20%D1%85%D0%BB%D0%B5%D0%B1%2C%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0%20%D0%B8%20%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B0&img_url=https%3A%2F%2Fic.pics.livejournal.com%2Fmatveychev_oleg%2F27303223%2F234591%2F234591_original.jpg&pos=1&rpt=simage
 • ADMINISTRACJA!
  Żądam pisemnego wyjaśnienia dla osadzenia tekstu w tzw. Lochu!
 • @Nibiru 05:43:11
  Dzięki za podjęte ryzyko zejścia po śliskich schodach i odwiedziny w piwnicznym zatęchu.
  Dziękuję Ci również za trzeźwy osąd mojej osoby i tego co robię. Trzymajmy się!
  Wzajemnie, pozdrawiam Cię.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031