Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
218 postów 2382 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

El Miurid: Wyniki Spotkania

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już widzę, jak zadaniowcy będą się - odcinać!

Po zakończeniu spotkania na Kremlu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, izraelski premier Benjamin Netanjahu oświadczył: Izrael zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich działań niezbędnych do obrony a Rosja, raczej nie spróbuje ograniczać działań wojennych Izraela - w Syrii.

"Przypuszczenia, że Moskwa blokuje transgraniczne akcje ЦАХАЛ*1., okazały się fałszywe, i nie mam podstaw by sądzić, że tym razem, będzie inaczej" — oświadczył szef rządu Izraela.

I to właściwie to, czego było trzeba. Rosyjski partner zapewnił Izrael, że będzie siedzieć cicho jak mysz pod miotłą. Sojusznicy? Jacy sojusznicy?  No co wy?

A w ogóle, specjalnych obaw u izraelskiego premiera być nie mogło: Putin cztery lata temu uroczyście obiecał bronić jakichś tam Rosjan, rwał na piersi kamizelkę i wskazywał na potężną armię, która nie pozwoli skrzywdzić przedstawicieli największego na świecie podzielonego narodu. Co nie przeszkodziło mu się odwrócić, kiedy dokładnie cztery lata temu, w Mariupolu zabijali tych samych przedstawicieli, tego samego podzielonego narodu. Putin był po pachy zajęty: odbierał paradę i mówił, że musimy być godni pamięci przodków i takie tam (прочую хрень)*2. W duszy, zapewne, chichocząc nad bałwanami, którzy z zapartym tchem słuchali, co on wieści.

Tak więc wszystko w pełnym porządku.U obecnych rosyjskich*3. nie ma sojuszników, nie ma interesów narodowych, są tylko pieniądze, które czczą i za które, sprzedadzą kogokolwiek i cokolwiek. No, a na głos, jasne, będą mówić, że to wzniosłe,  bardzo podnoszące na duchu i sakralne.Jaki stosunek mają do tego zwycięstwa, trudno powiedzieć — oni w istocie, również je  sprywatyzowali i ukradli, jak i całą resztę kraju. Ale będą się do niego kleić.

Ale kiedy wygodniej, to się odwrócą i zaczną udawać, że czegoś nie zauważyli. W sumie, Netanjahu prawie że na próżno latał — to wszystko można było załatwić, na telefon.
Jednakże izraelskiego premiera zrozumieć można: Izrael, jak raz ma swoje własne  narodowe interesy. Z nimi wszystko w pełnym porządku. A jego kierownictwo jest gotowe do wizyt na każdym śmietniku i komunikować się z dowolnymi dzikusami, jeśli tego wymagają interesy kraju. Aby zapewnić ich przestrzeganie. A jakie interesy narodowe mają wieczni zdrajcy, trudno powiedzieć.

----------------

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=pj7h1f2zx3w
ЛОЖЬ 9 МАЯ
Kłamstwo 9 Maja

https://www.youtube.com/watch?v=rtjHTsHkUG8
День Победы - может повторим!? Во что превратилось 9 мая / Парад победы 2018
Dzień Zwycięstwa- możemy powtórzyć!? W co przemienił się 9 Maja/ Parada Zwycięstwa


---------------

Przypisy:

*1. lurkmore.co›ЦАХАЛ
"ЦАХАЛ (аббревиатура от евр. рас. ‏צבא הגנה לישראל‏‎) — армия обороны Жидостана, предназначенная для захвата арабских территорий. Доставляет не только совместной службой обоих полов, но и эпичным слиянием русской армейской прозы (спасибо понаехавшим репатриантам) с еврейским расовым характером. Изначально в Жидостане не было не то что армии, а и самого Жидостана."
............
"ЦАХАЛ (skrót od hebr. ras. צבא הגנה לישראל) - armia obrony Żydostanu (Жидостана),przeznaczona do grabieży arabskich terytoriów. Umożliwia nie tylko wspólną służbę obu płciom ale i epiczny udział rosyjskich emigrantów, żydowskiego pochodzenia, bez których od początku, nie byłoby ani armii, ani samego Żydostanu"

*2."прочую хрень": eufemizm zastępujący soczyste obscenium.

*3. "У нынешних российских","rosyjskich": tu użyte z ironicznym wyobcowaniem, zamiast swoich - "ruskich"

-----------------

Źródło:

https://narzur.ru/itogi-vstrechi/
Итоги встречи
Эль Мюрид
10.05.2018


------------

Wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick'a autora tłumaczenia.
    KOMENTARZE

 • Dostali zielone światło...
  http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/5188578

  https://cdn1.tass.ru/width/744_b12f2926/tass/m2/uploads/i/20180510/4695323.jpg

  Siły powietrzne Izraela zaatakowały dziesiątki irańskich celów – armia
  6:52 10 Maja 2018
  Siły powietrzne Izraela zaatakowały dziesiątki irańskich celów – armia flickr.com/Israel Defense Forces

  Damaszek (Syria), 10 maja. Źródło w izraelskiej armii poinformował, że siły powietrzne w kraju zaatakowały dziesiątki irańskich celów.

  Jak donosi RIA novosti, ataku, według wojskowych, dokonano w odpowiedzi na atak rakietowy. Przy tym, jak informują "żadna irańska rakieta nie spadły na terytorium Izraela, strat i zniszczeń nie ma".

  Przypomnijmy, że wcześniej izraelscy wojskowi oświadczyli, że siły powietrzne kraju, zadawały ciosy bateriom obrony przeciwlotniczej Syrii, które, jak czytamy w komunikacie, otwierały ogień do samolotów Izraela.
 • Familia
  http://i.iplsc.com/pochod-niesmiertelnego-pulku/0007CNETWR35J8IV-C122-F4.jpg
 • @Husky 06:56:58
  Zdjęcie warte 1000 słów...
 • @1abezmetki 07:09:37
  Widać że kurduplowatemu Wowce w utrzymywaniu się na powierzchni pomagały JUDO i JUDE.
 • @Nibiru 07:27:13
  W skrócie: JUDEO. Zbyteczne skreślić! ;-)
 • Skończy jak Kadafi?
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/749/53/7495317.jpg

  Putin: Czas skończyć z dominacją dolara

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201805097924006-sputnik-putin-rosja-dolar/
 • Przestaną tam pieczarki uprawiać..
  https://www.breakingisraelnews.com/
  https://www.breakingisraelnews.com/wp-content/uploads/2018/05/Golan-Heights-Bomb-Shelter.jpg

  IDF Opens Bomb Shelters in Israel’s North Amid Emanating Threats From Syria(...)
  By Tazpit Press Service May 9, 2018 , 7:30 am
 • Potwierdzenie z "ich" strony...
  https://www.timesofisrael.com/after-putin-meet-pm-indicates-moscow-wont-curtail-israeli-strikes-in-syria/
  After Putin meet, PM indicates Moscow won’t curtail Israeli strikes in Syria
  After spending nearly an entire day with Russian president, Netanyahu says he reiterated Jerusalem's 'right and duty' to do whatever it takes to ensure Israel's safety
  By Raphael Ahren
  9 May 2018, 10:39 pm

  https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2018/05/WhatsApp-Image-2018-05-09-at-19.33.15-e1525891844265-640x400.jpeg

  PM Netanyahu and Russian President Putin at the Kremlin, May 9, 2018 (Amos Ben Gerschom/GPO)

  Wrapping up a day-long visit to Moscow, Prime Minister Benjamin Netanyahu on Wednesday evening said he has no reason to believe the Kremlin will attempt to limit Israel’s freedom of operation in the region, an apparent reference to alleged Israeli airstrikes in Syria.

  After a meeting with Russian President Vladimir Putin, Netanyahu reiterated Jerusalem’s determination to continue to act militarily against Iran’s ongoing entrenchment in Syria.

  “I told President Putin that it is our right and indeed our duty to take any steps required for to safeguard our security interests,” the prime minister told reporters on a telephone briefing from Moscow airport, minutes before taking off en route back to Tel Aviv.
 • W zapowiedzi przełomowe reformy..
  Pomożecie?

  https://narzur.ru/wp-content/uploads/2018/05/-e1525778920177.jpg
  zaUFO-jcie !
 • @SZS 09:44:38
  A jak ta bezprzykładna supremacja, przekłada się na poziom życia 99% Rosjan?
  Zadaniowy do tablicy! Któr(a)y to dzisiaj dyżurna(y)?
  Pełnym zdaniem i włanymi słowami. Używanie wyświechtanych naklejek
  wzbronione!
 • Ad: "Dostali zielone światło"..
  A nasze orły -tradycyjnie""za wolność waszą i "naszą" - cichcem w delegacji, nad Możem Martwych?
 • @1abezmetki 11:20:04
  https://s16.stc.all.kpcdn.net/share/i/12/10464248/inx960x640.jpg
  Ministerstwo Obrony Rosji: samoloty Izraela wystrzeliły ponad 60 rakiet w Syrii

  Obrona przeciwlotnicza Syrii zestrzeliła ponad połowę rakiet, Izraela

  W ministerstwie Obrony Rosji oświadczono, że w uderzeniu na terytorium Syrii wzięło udział 28 samolotów Izraela F-15 i F-16, którzy wystrzeliły około 60 pocisków. Poinformowano o tym w komunikacie prasowym resortu udostępnionym RT.

  RT w języku rosyjskim 18:49
 • Iran zaprzecza...
  https://news.yandex.ru/story/Iran_zayavil_o_neprichastnosti_k_raketnomu_udaru_po_Izrailyu--d5f29342e018bd4a6a9209846dfa10d9?lang=ru&from=main_portal&stid=gVLJdocgWADdbxIxe8Io&t=1525945669&lr=21210&msid=1525946129.22101.20951.27703&mlid=1525945669.glob_225.

  Iran poinformował o braku udziału w uderzeniu na Izrael
  Agencja ФАН

  Przewodniczący komitetu bezpieczeństwa narodowego i polityki zagranicznej parlamentu Iranu Hasan Bejgi oświadczył, że kierownictwo kraju, nie ma nic wspólnego z atakiem rakietowym na Izrael i nazwał go, reakcją Syrii na izraelską agresję, przekazuje RIA "Nowosti".
  Газета.Ru 19:36
 • @1abezmetki 12:07:50 - KONWÓJ
  https://narzur.ru/konvojj/

  https://narzur.ru/wp-content/uploads/2018/05/899503_original1.jpg


  Konwój
  El Miurid
  9.05.2018 13:59

  Wczorajsze uderzenie Izraela na Irańczyków w Syrii, zadano konwojowi, który dostarczał rakiety "ziemia-powietrze" i "ziemia-ziemia" do bazy wojskowej Iranu pod Damaszkiem. Poinformowano o 9 zabitych. Konwój i rakiety zniszczono. Syryjczycy poinformowali o dwóch zabitych cywilach. Cios zadano dość symboliczne: pod transmisję na żywo z wystąpienia Trumpa, o odstąpieniu od umowy na temat "nuklearnej transakcji z Iranem". Czy była to zamierzona synchronizacja Izraela — nie wiadomo.

  Trwa spór o weryfikację zestrzelenia dwu izraelskich rakiet przez syryjskią obronę przeciwlotniczą. W rzeczywistości spór czysto teoretyczny, ponieważ cel, dla którego zadano cios, został zniszczony.

  Izrael wezwał do służby rezerwistów obrony przeciwlotniczej i służby tyłów, otwarto schrony w rejonie Wzgórz Golan. Środki, przypuszczalnie zapobiegawcze, ponieważ odpowiadać Irańczycy nie zamierzają.

  Sytuacja powoli skłania się ku prawdopodobnemu starciu Izraela i Iranu na terytorium Syrii. na razie Izraelczycy praktycznie bezproblemowo działają na jej terenie. Rosyjscy wojskowi demonstracyjnie żadnego udziału w wydarzeniach nie biorą. Nieoficjalnie podano, że konflikt między Syrią i Izraelem —to ich wewnętrzna sprawa. Jak to potraktować w kontekście bicia się w piersi, z powodu deklaracji,"Syria — to nasz sojusznik", nie wiadomo, ale najprawdopodobniej, tak jak zwykle — nijak. Mało, co słychać naszych przywódców. Ich słuchać — to głęboko się nie szanować. Idzie na trzeci rok krótkoterminowych "manewrów" w Syrii, i do ich "ichtamniet", można już się przyzwyczaić.
 • @1abezmetki 10:02:03
  Pełnym zdaniem i własnymi słowami.
  Usunąłem mój komentarz. Nie powinien jeden zadaniowiec drugiemu zadaniowcowi w drogę wchodzić.....
 • kontrolowany chaos w przededniu kolejnej zawieruchy;
  Zarówno Trump jak i Putin swoimi chimerycznymi i nieprzewidywalnymi posunięciami celowo dają jasny przekaz swym obecnym i potencjalnym sojusznikom: bujajcie się frajerzy, w gruncie rzeczy, jakby co, to musicie liczyć tylko na siebie, bowiem dla nas priorytetem jest interes Izraela i żydowskiej diaspory. Takie psychologiczne zagrywki mają za zadanie zdezorientownie i powstrzymanie się od reakcji wszystkich pomniejszych graczy zainteresowanych w rozgrywkach na Bliskim Wschodzie, przed spodziewanym wciągnięciem do pożogi bliskowschodniej Iranu i być może także Arabii Saudyjskiej. Inne przesłanie to takie, że mimo paktów, układów, umów, itp. bajerów nikt nie może czuć się pewnie i bezpiecznie, bowiem przy okazji zawieruchy, ci najwięksi gracze zamierzają załatwić też sporo pomiejszych interesów nie licząc się z nikim (oprócz żydów ma się rozumieć).
 • @SZS 19:49:15
  To wszystko, na co Cię stać? Aż taka mizeria!? Żadnych argumentów?
 • @Nibiru 21:00:17
  A co na to Chiny i zaczynająca Trumpowi wierzgać, stara Europa, tradycyjnie mająca żywotne interesy na tym obszarze?
 • @1abezmetki 21:43:32
  Wszystkie te byty (Chiny i UE) to też projekty sanhedrynu i zrobią to co jest im w scenariuszu przypisane, a że czasem nieśmiało oponują, to tylko taki teatrzyk dramatyczny dla tłuszczy.
 • @Nibiru 21:50:32
  Gdybym był młodszy, to bym miał dylemat- pociąć się, czy się zdyndać? Całe szczęście, że mi już nie za długo, zaczną śwatło wyłączać!
 • @1abezmetki 22:04:28
  Nie ma co się dołować dodatkowo. I tak nasze życie to chwila, którą tak po prawdzie to wykorzystujemy mozolnie głównie na uratowanie się przed pożarciem przez cwaniaków. Dodatkowo co jakiś czas napuszczają nas na siebie, aby przetrzebiać się już zupełnie bez powodu. Oprócz apokalips wywołanych przez cwaniaków, były potopy, zlodowacenia, odwrócenia biegunów Ziemi, kolizje z meteorytami i jak na razie, widać ktoś pilnuje aby życie gojów się odradzało. Ale niestety także "licho" ocalało z tych holokaustów.
 • @Nibiru 22:19:22
  Dziękuję za moralne wsparcie. Czasem trochę mocniej przygniecie."Urodziliśmy się bez wprawy..."
  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031