Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
173 posty 2269 komentarzy

mikstury bezmetki

1abezmetki - Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Kolejne Spotkanie Netanyahu z Putinem w Moskwie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaczyna się gotować w dyplomatycznym świecie, w oczekiwaniu na spotkanie Trumpa z Putinem. Tymczasem, jeszcze jedna ekstra wizyta premiera Netanyahu na Kremlu...

Kolejne Spotkanie Netanyahu z Putinem w Moskwie


Premier Izraela Benjamin Netanjahu, spotka się w Moskwie 11 lipca z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Informuje  gazeta "Kommiersant", powołując się na oświadczenie ambasady Izraela.

Według gazety, głównym tematem rozmów będzie sytuacja na południu Syrii, gdzie  siły prorządowe rozpoczęły operację militarną, wywołując falę uchodźców. Jak powiedział w miniony weekend premier Izraela, utrzymuje  on stały kontakt w sprawie sytuacji w Syrii, z Moskwą i Waszyngtonem. "Pracujemy nad tym, aby siły Iranu i jego satelitów, nie umocniły się w żadnej części Syrii. I tak będziemy dalej działać. W odniesieniu do południa Syrii,  to nadal będziemy chronić nasze granice, udzielimy pomocy humanitarnej w maksymalnym zakresie, nie dopuścimy do penetracji na nasze terytorium i będziemy wymagać od syryjskiej armii ścisłego przestrzegania umowy o demarkacji  z 1974 roku"— oświadczył Netanyahu na posiedzeniu rządu.

W Moskwie zostanie także omówiona kwestia regulacji palestyńsko-izraelskiej. Wcześniej Władimir Putin zaprosił pana Netanjahu, a także prezydenta Palestyny Mahmuda Abbasa do odwiedzin na finał mistrzostw świata w piłce nożnej. Strona Palestyńska natychmiast przyjęła zaproszenie, izraelska wzięła pauzę. Moskwa planuje spotkanie liderów palestyńskich i izraelskich  już od dwóch lat, ale ze względu na pozycję Izraela, dotychczas nie odbyło się ono. Tym razem Mahmud Abbas ,przyjedzie do Moskwy, natychmiast po wizycie izraelskiego premiera. Spotka się z prezydentem Rosji i odwiedzi finał mistrzostw świata.


------------

źródło:

http://jewish.ru/ru/news/articles/186601/
Нетаньяху встретится с Путиным в Москве
autor: nie określony
04.07.2018

------------

Wybór,tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
- dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick'a autora tłumaczenia.
     

KOMENTARZE

 • Podobno prezydent Putin jest izolowany w świecie ?
  Tak przedstawia żydowska propaganda ! a co widzimy ? bliski wschód
  pielgrzymuje do Moskwy masowo !

  Słowianie ! rozgromienie bandytów arabsko-amerykańskich w Syrii skutkowało tym że Rosja na bliskim wschodzie został pierwszym graczem
  i stad takie pielgrzymki do Rosji .

  CHWAŁA WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ ROSJI ! CHWAŁA CHWAŁA CHWAŁA


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Co jest z wami dzieje żydzi ?
  665 wejść i tylko dwa wpisy ? co wam nie pasie żydzi ?

  wiem wiem ! pluliście na prezydenta Putina a teraz wasz prezydent Netanjahu pielgrzymuje po prośbie do znienawidzonego przez was prezydenta Putina ? co mordy kwaśne macie ? ! jeszcze nie raz zapłaczecie żydzi bo cały świat was NIENAWIDZI !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 20:40:10
  " teraz wasz prezydent Netanjahu pielgrzymuje"

  Premier. Prezydent jest do reprezentacji i zwykle osobą z najwyżej pólki.
 • @ele 20:40:10
  Blokuję chwasta!
 • @1abezmetki 22:33:11
  Kiedyś za komuny wszyscy złorzeczyli na Mysią. (ulica w Warszawie).
  Teraz Ci co kiedyś się oburzali często to samo czynią....
 • @zadziwiony 09:58:29
  "(---)Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30