Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
266 postów 2788 komentarzy

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

1a1a1a1a1a1a1a1a1a1a1a1a

 

 

KOMENTARZE

 • Administracja:
  Daję Wam wybór; albo zdejmujecie tekst stanislava w jęz. rosyjskim, albo ja usuwam mój tekst przetłumaczony na miejscowe narzecze i wysyłam Neon na urlop!
 • @1abezmetki 07:22:17
  Proszę zostawić swój tekst. Jest pięknie przetłumaczony i oczywiście powinien być na jedynce zamiast wklejki po rosyjsku stanislava. Mimo wszystko proszę go zostawić.
 • Większa władza dla roayjskiego parlamentu
  Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Przekazanie więcej władzy dla parlamentu będzie też oznaczało ograniczenie zakresu władzy prezydenta.

  Zastanawia mnie czy Putin planuje jakieś dłuższe pozostanie w polityce.
 • Dziury w niebie nie będzie
  //usuwam mój tekst przetłumaczony na miejscowe narzecze //

  Pańskie teksty nie przedstawiają większej wartości.Nie niosą istotnych informacji i w niczym nie pomagają czytelnikowi w lepszym rozumieniu "rosyjskich klimatów".
  Zazwyczaj są to teksy "zaimportowane" z niszowych stron netowych lub przestawiające opinie prowincjonalnych blgorów.
  Można na okrągło czytać te pańskie przetłumaczone teksty i ani o milimetr nie przybliżyć się do czegoś konkretnego.Po ich przeczytaniu człowiek wie dokładnie tyle samo co i przed.
  I żeby bodaj niosły w sobie jakieś wartości estetyczno albo artystyczne -ale i tej funkcji nie pełnią.
 • @AgnieszkaS 07:33:23
  cyt:"Zastanawia mnie czy Putin planuje jakieś dłuższe pozostanie w polityce"
  Dozgonne - lecz niekoniecznie na zawsze oficjalne
 • @ikulalibal 10:32:23
  Proszę dodać "moim zdaniem" przed komentarzem, tak będzie uczciwiej, tym bardziej że oceniło się notkę bez czytania i bez jakiejkolwiek wiedzy, co Autor bloga przetłumaczył.

  Nie przetłumaczył nic niszowego, tylko tekst z rosyjskiej prasy głównego nurtu. A skąd pochodzi wklejka stanislava*, która się komentatorze zachwyciłeś? To jest melanż wielu artykułów z różnych źródeł ( w tym niszowych), sklejonych razem i bez podania skąd one pochodzą. To artystyczne dzieło w języku rosyjskim powinno już dawno być w lochu albo zostać usunięte ze strony całkowicie.

  Proszę się więcej nie wypowiadać na temat wartości artystycznych/estetycznych, bo aroganckie trolle nie są w tym temacie obeznane.
 • @HASKI 12:21:03
  Nie jestem zainteresowana waszymi "mądrościami".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930