Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
341 postów 3232 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Covid-19, szczepionki i władza w Rosji...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy możesz w Rosji wyjść z domu, gdzie i na jakich warunkach? Czy odważysz się oddychać inaczej, niż powietrzem, przez zapchaną gazę, czy masz prawo do zachowania zdrowia i jednocześnie zarobków,

kiedy o wielu innych ważnych sprawach twojego życia decydują nie ci, których zwykłeś uważać - za „władze konstytucyjne”?

 

 

COVID-19, szczepionki, eksperymenty,

zabójstwo   prezydenta.

 

 

Czy to wszystko się łączy?

Koronawirus sieje spustoszenie w kraju, choć władze kategorycznie zaprzeczająNa zdjęciu: wypełnianie ankiet i kolejka na badania lekarskie przed szczepieniem przeciwko COVID-19 w Gostinym Dwore - Гостином дворе, który stał się jednym z największych punktów w Europie -z możliwością przyjmowania do 6 tys. osób dziennie.

 

Współcześni, nawet najbardziej dramatycznym przełomom historycznym , nie zawsze potrafią nie tylko uświadomić sobie ich znaczenia, ale nawet je po prostu zauważyć.

 

Apokryfem była, rzekoma reakcja "szlachetnej publiczności", wychodzącej z benefisu Szaliapina, która widząc odległy szturm na Pałac Zimowy – miała się wyrazić "motłoch znów się burzy - ale nas to nie dotyczy ".

 

Może nie powinniśmy się z tego śmiać: może po prostu nie widzimy przewrotu, wprost - przed naszymi oczami.

Rzeczywiście: kto dziś decyduje o życiu kraju?

Prezydent? Rząd? Bank Rosji? FSB, kto w końcu?

Rozejrzyj się: twoje życie jest w decydującym stopniu zdeterminowane, już nie przez nich, ale przez Rospotrebnadzor i administracje regionalne, . Te niemedyczne organy na wiele sposobów, determinują twoje życie.

 

Można śmiać się z tego, że władze rosyjskie walczą z wirusem rozdrobnienia feudalnego (aż do szczepienia „obcych” pod groźbą 40 tys. grzywny, jak na Kubaniu), ale twój śmiech niczego nie zmieni.

 

Czy możesz wyjść z domu, gdzie i na jakich warunkach? Czy odważysz się oddychać inaczej niż powietrzem, przez zapchaną gazę, czy masz prawo do zachowania zdrowia i jednocześnie zarobków, kiedy o wielu innych ważnych sprawach twojego życia decydują nie ci, których zwykłeś uważać - za „władze konstytucyjne”?

Oznacza to, że władza , może już do nich - nie należeć.

 

Najprostszy przykład: prezydent Władimir Putin  В.В.Путин ;

wprost i wyraźnie wskazuje na ścisłą dobrowolność

szczepień  przeciwko koronawirusowi

i niedopuszczalność  przymusu.

 

A zaraz po tym, przymus ten zostaje wprowadzony w kraju ,pod nieformalnym hasłem - „zdechnij albo się zaszczep”. „Zdechnij” – bo tych, zatrudnionych w wielu branżach, którzy dbają o swoje zdrowie, pozbawia się możliwości zarobku, skazując na utratę środków do życia, a w dalszej kolejności na śmierć.

 

Jest to jeszcze wyraźniejsze niż „egzekucja” dekretów z maja 2012 roku i świadczy o prawdopodobnym braku władzy rosyjskiego prezydenta, a co za tym idzie, o przekazaniu jej w ręce innych osób i struktur, których składu i celów nie śmiemy się nawet domyślać.

 

Jednocześnie władze formalne, nadal działają równolegle z rzeczywistymi. Włącznie z trwającymi badaniami nad szczepionkami przeciwko koronawirusowi, tymi samymi, które od miesięcy, wstrzykuje się „drogim Rosjanom” w milionach dawek.

Tak więc na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej, w sekcji „Państwowy rejestr leków”, w podsekcji „Rejestr zezwoleń na prowadzenie badań klinicznych”, znajdują się dane dotyczące badań nad obecnie aktywnie stosowanymi szczepionkami.

 

Jedyne zakończone – to III faza badań „wektorowej” szczepionki „EpiVacCorona” dla osób powyżej 60 roku życia. Zostały one przeprowadzone przez 1 organizację na 180 wolontariuszach i zakończone 15 maja br.

 

Dla osób w przedziale wieku 18-60 lat, nawet I-II fazy badań klinicznych, nie zostały jeszcze zakończone. Badania na 100 osobach rozpoczęte 27 lipca ubiegłego roku, zakończą się dopiero 30 grudnia br.

Interesujące jest to, że III-IV fazy badań klinicznych tej samej szczepionk, i to na większą skalę (8 organizacji i 4991 ochotników powyżej 18 roku życia), rozpoczęte później, 18 listopada zeszłego roku, zakończą się znacznie wcześniej: w sierpniu 31 w tym roku. Mam nadzieję, że po tym, szczepionka będzie mogła być wykorzystywana nie tylko do celów administracyjno-politycznych i handlowych, ale także medycznych.

 

Badania kliniczne głównej szczepionki „Hamaley”, «гамалеевской» „Gam-COVID-Vak” („Sputnik-Vi”) również nie zostały zakończone, z wyjątkiem ukończonych faz I-II (na 43 zdrowych ochotnikach) tej szczepionki i jej wersji „Lyo” «Лио». Ale rezultatów III-IV faz badań tego wariantu- nie zgłoszono: możliwe, że fazy I-II , zakończyły się niepowodzeniem.

 

Fazy ​​III-IV badań Gam_COVID-Vak idą pełną parą. Badanie przeprowadzone przez jedną organizację na 150 wolontariuszach, w wieku powyżej 60 lat, zakończy się pod koniec bieżącego roku, a badania, przez 25 organizacji na 40 000 osobach. bez określenia wieku i stopnia dobrowolności udziału – zakończą się dopiero 31 grudnia przyszłego roku.

 

Szczepionka dla młodzieży, której badania, zgodnie z oficjalnymi  oświadczeniami twórców, zakończą się w połowie września (do wyborów do Dumy Państwowej), według Ministerstwa Zdrowia, będzie badana do końca 2023. I dotyczy to nie końcowej, III-IV, ale początkowej, I-II fazy badań klinicznych, w które zaangażowane są 2 organizacje i 660 nastolatków (ciekawe, czy ich rodzice wyrazili dobrowolną świadomą zgodę - czy zabrali ich z domów dziecka? )

 

Trzecia faza badań najpopularniejszej szczepionki "czumakowskiej"«чумаковской» "KoviVac" rozpoczęła się nieco ponad miesiąc temu - 2 czerwca - i potrwa do końca przyszłego roku. Realizuje ją 17 organizacji medycznych i 32 tys. zdrowych wolontariuszy w wieku 18-60 lat. Fakt, że ta szczepionka (podobnie jak inne) jest masowo wstrzykiwana ludziom powyżej 60-go. roku życia i w żadnym wypadku nie zdrowym, może nie dotyczyć oficjalnego rządu rosyjskiego: być może decyzje te są podejmowane przez prawdziwych władców naszego kraju.

 

Tak więc w Rosji (a także na całym świecie) rozpoczęto eksperyment medyczny, który objął już dziesiątki milionów obywateli i trwa obok oficjalnej medycyny.

 

Nawiasem mówiąc, jedną z wersji zabójstwa prezydenta Haiti, przez osoby podające się za pracowników US Drug Enforcement Agency, był brak zgody na przeprowadzenie eksperymentu szczepień na jego ludziach.

 

 

Eksperymenty medyczne, są często przeprowadzane (w centrach handlowych) bez przestrzegania nawet najprostszych procedur medycznych I z pominięciem stanu zdrowia badanych.

 

Oczywiste jest, że odwoływanie się do oficjalnych autorytetów, jest tak samo śmieszne, jak leczenie ciąży pozamacicznej piwem.

 

Ale populacja poddana brutalnemu i totalnemu naciskowi (nie na próżno szef Rospotrebnadzoru ogłosił konieczność zaszczepienia 100% obywateli – dziękuję że nie 146%), ma przynajmniej formalne prawo domagać się respektowania minimalnych praw.

 

Oczywiste jest, że te wszystkie dziesiątki milionów osób, które przeszły eksperyment, nie powinny nawet marzyć o wynagrodzeniu i kontroli medycznej, nawet porównywalnych z tymi, które otrzymują ochotnicy w badaniach klinicznych.

 

Jest jednak oczywiste, że ze względu na niepewność konsekwencji  szczepienia biomateriałami, które nie przeszły badań klinicznych, zwłaszcza jeśli istnieją hipotezy dotyczące wpływu szczepień na przyspieszenie mutacji koronawirusa, osoby, które przeszły eksperyment, powinny mieć prawo do pełnej opieki medycznej, I to nie w słowach ale w czynach.

 

Jako minimum, - gwarantowane, kompletne i bezpłatne wsparcie medyczne, w tym darmowe lekarstwa – i to nie według trefnych “standardów” optymalizatorów -ale według pełnowartościowych i uczciwych radzieckich norm zawodowych.

 

Po prostu dlatego, że mówimy o życiu dziesiątek milionów ludzi.

Z drugiej strony, należy chronić także tych, którzy z troski o zdrowie odmawiają udziału w niezrozumiałym eksperymencie.

 

Pozbawieniu ich prawa do rutynowej opieki medycznej, pomimo stworzenia realnego ryzyka zabicia znacznej części przewlekle chorych pacjentów, powinno towarzyszyć wydawanie co najmniej 2/3 ich składek do  ФОМС- (Federalny  Fundusz  Obowiązkowego  Ubezpieczenia  Medycznego)  co najmniej za ostatni rok. W końcu opłata za nagły wypadek i inne formy kontynuacji opieki medycznej , kosztuje mniej niż jedną trzecią, - całkowitego wolumenu usług medycznych.

 

Ponadto obywatele, pozbawieni środków do życia, i opieki zdrowotnej, powinni otrzymywać od państwa gwarantowaną pensję, wystarczającą na godziwe życie.

A nie - fikcyjną, jak obecnie!

 

Badania naukowców z Rosyjskiej Akademii Nauk wykazały, że realne minimum egzystencji to 31 tys. rubli. miesięcznie: dokładnie tyle, ile państwo (lub siły nieformalnie , władające jego odrażającą skorupą) muszą zapłacić obywatelom pozbawionym środków - na życie i na opiekę zdrowotną.

 

 https://svpressa.ru/society/article/303863/

"COVID-19, вакцины, эксперименты, убийство президента. Все связано?"

Michaił Deliagin -Михаил Делягин -Współczesny rosyjski pisarz, polityk i ekonomista. Członek Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, w latach 1990-1991 uczestniczył w pracach zespołu ekspertów Rady Najwyższej ZSRR, a w 1998 uzyskał stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych. Dyrektor Instytutu Problemów globalizacji i były przewodniczący Rady ideologicznej partii politycznej Rodina.

Urodzony: 18 marca 1968 (53 lata), Moskwa, RFSRR, Związek Radziecki

Partia: Sprawiedliwa Rosja-Patrioci - Dla Prawdy

 

12 czerwca 2021 r.

 

wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych

materiałów: zezwalam wyłącznie na darmowych

platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu

tekstu źródłowego i pseudonimu autora tłumaczenia

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Ho, ho, kanikuła -- Repsol, czy ty nie masz wstydu? --
  Tyle szczepionek. Dzięki za informacje z Rosji.
  Poza tym podobny artykuł z USA ukradziony przez Wawela z bibuły jest na SG dzięki jego kumplowi Repsolowi. Pan przynajmniej tłumaczył, natomiast Wawel (przypuszczam bez pozwolenia), ukradł tłumaczenie. Ja nie wiem, ale gdyby to było moje tłumaczenie, to bym protestował. On swego czasu też mi tłumaczenie na salonie ukradł, ale nie protestowałem, gdyż salon mój oryginał natychmiast zatopił, więc było to jakby zmartwychwstanie mojego tekstu.

  Ale, przedwczoraj zdjąłem filmik z Gloria.tv.
  Była to inna sprawa, ale pokazała jak takie rzeczy się robi.

  Czy warto usuwać tekst Wawela wypromowany przez Repsola na SG? - Steve Kirsch: Czy powinieneś się zaszczepić? Uważam, że tak. Dwukrotna kradzież jest poniżej zasad kultury internetowej i przepisów NE24/Opary.

  Dlaczego założyłem 2-krotną kradzież?

  1-a gdyż tłumaczenie prawdopodobnie bez pozwolenia zaistniało na Bibule.

  2-a gdyż tekst opublikowany na Bibule, bez pozwolenia redakcji Bibuły został umieszczony na NE24, jako tekst własny Wawela na 1-dynce.

  Oczywiście jest to tak brudne podejście, że pytam się Repsola.

  --- Repsol, czy ty nie masz wstydu? ---

  Brak zasad na NE24 sprawia, że już tu nie piszę.
  Wygląda na to, że wrócę na własne blogi.

  Właśnie mnie wywalono z salonu24 dla żydów, za zlikwidowanie żydowskiej mowy nienawiści "I will go to jail" na gloria.tv!
  https://www.wykop.pl/link/6185399/zydowska-mowa-nienawisci/
  Eh kanikuła, a ja muszę pracować :((
 • @adevo 14:12:58
  DzIękuję za światły komentarz. Jako realista nie mam już złudzeń i nie oczekuję, choćby elementarnej przyzwoitości, na tym portalu.
  Sładać skargi tutaj, to jak pisać do składu desek...
  Co mnie tu trzyma , to grono ludzi uczciwych, mądrych i przyjaznych.
  Pozdrawiam i dziękuję za miłe odwiedziny.
 • @1abezmetki 14:33:17
  Widzę Wawel wie co robi. Bibuła zawiesiła usługi.
  Znaczy może on brać ile chce?

  Ktoś opuścił dom to można już w nim zamieszkać i używać rzeczy poprzedniego właściciela jak własne?
  Po wojnie tak było. Ale teraz?- no nie wiem.

  W każdym wypadku Repsol ma obowiązek nie wstawiać podwójnie ukradzionych tekstów bez jakiś podkładek przyzwolenia. Jedyna podkładka to, że Bibuła zawiesiła działalność. Jej tłumacz też?

  Zrobił się tu pandemiczno-wakacyjny burdel.

  Na tym bardzo cierpi wiarygodność tego portalu.
  Nic dziwnego, że wszędzie jest blokowany. Ja już go nie będę odblokowywał.
 • @adevo 15:08:57
  "Po wojnie tak było. Ale teraz?"
  A teraz? teraz mamy wojnę i wszelkie prawa własności intelektualnej nie mają żadnego znaczenia!
  Gdybym wykradł patenty Pfitzera i je opublikował dla waidomości ludzkości, to podług Twoje logiki byłbym złodziejem godnym potępienia?
  Moim zdaniem wszystko co ktoś opublikował w sieci nie ma właściciela i staje się własnością ludzkości i niezarobkowe przedruki z podaniem autora i źródła nie potrzebują jakiejkolwiek zgody.
 • @wk..ny 11:14:32
  > Moim zdaniem wszystko co ktoś opublikował w sieci nie ma właściciela i staje się własnością ludzkości i niezarobkowe przedruki z podaniem autora i źródła nie potrzebują jakiejkolwiek zgody.
  ------------------------
  Użyłem argumentów prawa autorskiego w celu przypomnienia konsensusu, jakie notki powinny być pozycjonowane na SG1, czyli na topie?

  Jeżeli ktoś sam tłumaczy, formatuje to jego notka ma większą wagę niż wklejona, jako "znalezisko". Ze światowej kultury promowania znalezisk, widać, że wstawia się tylko krótki opis. Następnie podaje się linka do miejsca oryginału.

  Czy znalezisko w ogóle będzie opublikowane na SG decyduje stado internautów przez głosowanie. Tak funkcjonuje wykop.pl. W dobie Internetu liczba wyświetleń się liczy. Wawel kradnie nie tylko tłumaczenia, teksty, ale też zabiera ruch stronie źródłowej!

  Bibuła istnieje przecież i potrzebuje trafficu. Kradzenie ruchu stronie źródłowej jest szczególnie podłe, gdyż wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Takie zachowanie uważam za dywersyjne, zbójeckie.

  Zachowania pasożytnicze na NE24, nie powinny być promowane. Dla tekstów wykradzionych jest na neonie specjalna rubryka, "co piszą inni".

  Wstawianie tam oryginalnych tłumaczeń 1abezmetki to jest po prostu chamstwo, bezczelność i upokorzenie autora. Już wiem, że ten Żyd robi to specjalnie. Jaką można mieć wtedy jeszcze jakąś motywację do udzielania się na NE24?

  Ja sam zrezygnowałem z pisania tu notek, patrz
  http://idb.neon24.pl/post/157718,zmiana-w-promocji-tekstow#comment_1723659

  P.S.:
  Prościej, o co chodzi napisałem w komentarzu do notki "Głupcy"

  http://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/162738,glupcy#comment_1805536

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031