Nie wiadomo co sądzić o rewelacji „Russkiego Jewreja”; być może to fałszywa wrzutka ale i nie można wykluczyć prawdy. Żydzi często wiedzą wcześniej niż goje. Proponuję zachować dystans.

 

Według źródła na Kremlu Putin może mieć drugi udar inie uczestniczyć w paradzie 9 maja w Moskwie. Jest też całkiem prawdopodobne, że negocjacje, które są potencjalnie planowane między Moskwą a Waszyngtonem, mogą zostać odłożone na jakiś czas.

Pierwsza informacja o udarze szefa Federacji Rosyjskiej pojawiła się w publikacji Politico na początku tygodnia. Jednak dane są niespójne, ponieważ w tym samym czasie Putin byłwidziany publicznie. Być może choroba Putina ujawniła się nieco wcześniej.

Brytyjskie tabloidy przedstawiały wersję, że prezydent Rosji Władimir Putin jest chory i może przedterminowo ustąpić pod koniec 2020 roku. Następnie wideo pokazało wyraźne oznaki problemów zdrowotnych z „wiecznym” prezydentem. Jednak Kreml zaprzeczył tej informacji w każdy możliwy sposób.

Po raz pierwszyo udarze Putina zaczęto mówić w 2013 roku.

W 2016 roku Putin nie mógłstojąc przyjąć defilady Путин не смог стоя принимать парад 9 maja w Moskwie z powodu ukrywanej dolegliwości. Prezydent Rosji z wielkim trudem czekał na zakończenie defilady na Placu Kremla, co byłowidoczne na jego twarzy - zauważyły ​​liczne zagraniczne media.

W 2018 roku opublikowano zdjęcie oczywiście ciężko chorego Putina. Na zdjęciu wykonanym przez korespondenta Michaiła Swietłowa prezydent Rosji Putin wygląda znacznie starzej. Według fotografa, który opublikował zdjęcie, Putin przeszedł pewnego rodzaju kuracjęПутин прошел какой-то курс лечения. Prawdopodobnie Putin ma raka, zasugerował dziennikarz i mógł przechodzić chemioterapię.

 

Źródło: http://rusjev.net/2021/04/27/u-putina-vozmozhno-vtoroj-insult-9-maya-on-mozhet-ne-prisutstvovat/#more-191068

Tytuł: „У Путина возможно второй инсульт — 9 мая он может не присутствовать

 

wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych materiałów: zezwalam wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu tekstu źródłowego i pseudonimu autora tłumaczenia.