„Wprowadziłbym karę porażenia prądem elektrycznym dla tych, którzy nie są zaszczepieni. Tuż przy wejściu do metra trzeba umieścić paralizator: jeśli zaszczepiony, to wolne przejście, jeśli nie zaszczepiony, to dostaje szok i jazda...

 

 Wierzę, że coś trzeba zrobić, żeby potem, jesienią było 60% ”.


Autorem repliki jest Dmitrij Kulisz - Кулиш, profesor w Skoltech - "Сколтех” Centrum Przedsiębiorczości i Innowacji. Jest dyrektorem Warsztatu Innowacji w Skołkowo-Сколково , prowadzi tam kursy „Sektorowe Zastosowania Nauk Biomedycznych” i „Przywództwo dla Innowatorów”, a także „kieruje praktyką farmaceutyczną, prowadzącą badania w dziedzinie ekonomii i infrastruktury farmaceutycznej”.

 

Wcześniej kierował zespołami ds. Innowacji, rozwoju produktów i produkcji w R-Pharm, Nanolek i Fresenius Cabi Фрезениус Каби", a także inwestował w IT, internet i cyfrową ochronę zdrowia w funduszu Intel Capital. „Ekspert ds. Rozwoju strategicznego, organizacyjnego i technologicznego rosyjskich i międzynarodowych firm farmaceutycznych i innowacyjnych”.

 

Założyciel firmy „DrugDevelopment.Ru”, która „zajmuje się doradztwem zarządczym w zakresie innowacji farmaceutycznych”. Ukończył staż w Harvard University School of Medicine i uzyskał tytuł MBA w Wharton School of Business - University of Pennsylvania.

 

Oto przodujące w Rosji, Skołkowo. Dziwne, że nie było jeszcze ani jednej prezentacji obozów koncentracyjnych dla niezaszczepionych. Ale sądząc po wszystkim, najwyraźniej są już w drodze”, zauważa kanał TG Siódma Pieczęć -"Седьмая печать" .

 

Kanał TG „Obraz przyszłości”- "Образ будущего": „Ten oto doktór Kulisz ze Skoltech'a zaproponował użycie paralizatora przy wejściu do metra wobec tych, którzy nie zostali zaszczepieni. Pełna informacja wraz z kontaktami jest załączona. Przychodźcie z paralizatorami. On zdecyduje, co z nimi zrobić.. Gdzie metro, też trzeba będzie pokazać głupkom.

 

 http://drkulish.com/ru/home/

 

Szczyci się Harvardem, patentowana szumowina z zagranicznych agentów ”.

https://zavtra.ru/events/elektroshoker_za_otkaz_ot_vaktcinatcii

Электрошокер за отказ от вакцинации”

Алексей Иванов-Aleksiej Iwanow

 

23 maja 2021

 

wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych

materiałów: zezwalam wyłącznie na darmowych

platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu

tekstu źródłowego i pseudonimu autora tłumaczenia.