No i znów mnie zagnało, gdzie mnie nikt nie prosił… “Gypsy fire” czy jak? Zamiast jak wiek nakazuje, z laseczką tup-tup po Krieszczatiku, to ja hop-siup na internetowy dywanik I wylądowałem w Pana Doktora rewirze,....

 

... znaczy się Ameralia, Kwinslandia, Złote Wybrzeże….

I co tam wyślepiłem? Już donoszę:Ano miejscową wartą grzechu fryzjerkę- arabeskę niejaką Yazminę Adler

 

na zdjęciu powyżej

 

 

 

właścicielka przybytku pod nazwą Khemia HI vibe frequency salon,(na zdjęciu poniżej)

w miejscowości Palm Beach,która wcześniej zdobyła pewien rozgłos, urzymując, że złagodziła poważną bolesność periodu przez wcieranie w twarz krwi menstrualnej podczas rytualnej medytacji(claiming she relieved her severe period pain by rubbing menstrual blood on her face during a ritual meditation).

 

Owa pani ni mniej ni więcej, tylko podjęła akcję dyskyminacji, nie obsługując osób, które zaszczepiły się przeciwko tzw. wirusowi covid 19. Wyżej zapodana utrzymuje, że czyni to w trosce o  personel i klientelę (protecting her “staff and clients”).

Konkretnie zaś:

 The business yesterday asked anyone who had a COVID vaccination to notify them before making a booking.

The unknown health effects of the mRNA vaccine are not covered by our public liability insurance,” Ms Adler wrote on social media.

She said she had taken into consideration the “1000s of reported side effects this shot has shown so far”.

We are deeply sorry for any inconvenience to you,” she said. “However, the safety of our staff and existing clients is our priority.”

The business said it will re-evaluate the policy in 2023 “when clinical trials of the experimental injection are completed”.


Firma wczoraj poprosiła każdego, kto miał szczepienie na COVID, aby powiadomił  przed dokonaniem rezerwacji.

 

Nieznane skutki zdrowotne szczepionki mRNA nie są objęte naszym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej” - napisała Adler w mediach społecznościowych.

 

Powiedziała, że wzięła pod uwagę „tysiące zgłoszonych skutków ubocznych, które do tej pory wyzwolił ten zastrzyk”.

 

Bardzo nam przykro z powodu wszelkich niedogodności” - powiedziała. „Naszym priorytetem jest jednak bezpieczeństwo naszych pracowników i dotychczasowych klientów”.

 

Kobiety, prosimy was, abyście podzieliły się z nami swoimi bezpośrednimi doświadczeniami związanymi z wszelkimi nieprawidłowymi oznakami lub objawami cyklu miesiączkowego od czasu kontaktu z osobą, która miała ten zastrzyk” - powiedziała pani Adler.

 

Chcemy waszych historii i prawd”.

 

Większość historii dotyczyła kobiet twierdzących, że ich miesiączka została przerwana po kontakcie z kimś, kto został zaszczepiony przeciwko koronawirusowi.

 

Pewna kobieta twierdziła, że jej okres przyszedł cztery dni wcześniej i był „szalenie ciężki”.

 

Firma zapowiedziała, że dokona ponownej oceny polityki w 2023 r.„Po zakończeniu prób klinicznych zastrzyku eksperymentalnego”.

 

Czytaj dalej:

https://www.news.com.au/lifestyle/health/health-problems/khemia-salon-owner-posts-proof-to-support-her-ban-on-aussies-vaccinated-against-coronavirus/news-story/a94241ec03aef40600175a9c28ece369

 

 

Sądzę, że w powyższym szaleństwie jest metoda.Jesteśmy obiektem bezprawnej dyskryminacji; nie wolno nam latać bez świadectwa szczepienia, udupiają nas w aresztach domowych, każą nosić maski grzybiczne, w imię zbrodniczej hutzpy.

 

 

Proponuję wzorem arabeski rewanż a rebour, taki mały dostępny sabotaż w naszych własnych małych biznesach:. n.p. w restauracjach, fryzjerniach, w gabinetach masażu, manicure… Pełne pole do inwencji.

 

 

Doktorze Opara, a może zechce się Pan zabawić (po sąsiedzku) w reportera i zechce nam przybliżyć osobę ( bardzo atrakcyjną)  i motywację mrs Adler.